Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktad azt érezni, hogy k....

Szoktad azt érezni, hogy k. ott buta vagy?

Figyelt kérdés
Egyre többször jön rám ez az érzés komolyan mondom.
2018. ápr. 14. 23:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Eszt hogy erted fejcsd ki
2018. ápr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem. Bár messze nem tudok annyit amennyit tudni szeretnék de butának nem érzem magam. De egy buta ember soha nem fog elgondolkozni ezen. Ahhoz hogy valaki képes legyen felmérni a saját nem tudását, egy bizonyos szintű tudás kell. Na ez a butának nincs.
2018. ápr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott amikor egy hihetetlenül sötét csajjal voltunk kénytelenek 3 napot eltölteni. Éppen hazafele autóztunk a pasijával meg a húgával, amikor egyszercsak benyögte affektálva, hogy "te hallooood én úgy érzem, hogy egyre butább vagyok".


A férjemmel majdnem meghaltunk a visszafojtott röhögéstől a hátsó ülésen....

2018. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Folyamatosan.
2018. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha dokikkal beszélgetek akkor néha de általában bárkivel társalgok úgy kezelem, mint magam és ezt vissza is kapom.
2018. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ezt érezni. Néha van, hogy elkövetek egy nagyon gáz hibát (ostoba félreértés stb, amit nem lett volna szabad) de ritkán van ilyen. Ha valamit nem értek, akkor sem érzem magam butának, hanem kérdéseket teszek föl, hogy megértsem. Értelem tekintetében van annyi önbizalmam, hogy tudjam, ha valamit nem tudok, az nem a buaságomból fakad, mert már nagyon sokmindent letettem az asztalra, amihez ész kell, és a környezetemben élők/dolgozók között biztosan nem számítok butának.
2018. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Néha igen, érzem magam butának.
2018. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!