Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is így van az emberekkel?

Más is így van az emberekkel?

Figyelt kérdés

Komolyan nem bírom a mai embereket, olyan primitívek, buták és rosszindulatúak, hogy az már nekem fáj. Legszívesebben megölném őket annyira idegesítenek.

A 70, 80, és a 90-es években is voltak ilyenek, vagy amióta létezik az Internet, azért van manapság ennyi buta ember? Sokszor gondolok, hogy boldogan fogok meghalni, ha eljön az időm, hogy végre nem fogok közöttük lenni.

Van egy ismerősöm és neki is hasonló a véleménye, hogy az emberek egyre betegebbek. Szociális fóbiám van és nincsen egy deka barátom se pontosan, ezért, hogy ne keljen csalódnom senkiben. Elegem van már!


2018. ápr. 15. 00:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem kell mindenkit elkönyvelni hülyének és butának, s maradunk mi, az okosak, akik aztán megmondják a tutit! Ott kezdődik nálad a baj, hogy mindenkit lenézel, és emiatt már semmi szépet nem látsz az életben. Igen is vannak értelmes emberek, akikre megéri felnézni, akik példaképként szolgálhatnak. Ha mindig mindenben a rosszat fogod elsőként meglátni, és a többit zsigerből félrenyomod, akkor boldogtalan leszel. Bár szerintem már most is az vagy. Nincsenek barátaid, mert felsőbbrendűnek érzed magad a többinél, holott szerintem te sem vagy több náluk (be is bizonyítottad azzal a mondatoddal, hogy 'legszívesebben megölném őket'.). Egy okos, értelmes ember nem néz le másokat, sőt, inkább segíteni próbál rajtuk.

Költözz egy lakatlan szigetre, ha utálod az embereket! Ott legalább egyedül leszel, és másokat sem fertőzöl a mentalitásoddal.

2018. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nem nézek le senkit, és felsőbbrendűnek sem érzem magam, te nagyok "okos"! Hidd el szívesen kiköltöznék egy lakatlan szigetre az idiót@ hüle társadalom elől.
2018. ápr. 15. 17:58
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az. Lakatlan szigetre. A kutyámmal, meg egy kis úszótalpas repülővel.


De tényleg hagyjátok már abba a piszkálódást. Vagy féltékenyek vagytok rá, mert igazat adtam neki? :P

2018. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az emberek tényleg primitív idióta senkik, tisztelet a kevés kivételnek!
2018. ápr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!