Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 21 évesen kb.15-nek nézek ki...

21 évesen kb.15-nek nézek ki lányként, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 07:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát tenni nem nagyon tudsz semmit. Vannak a neten tippek, hogy milyen sminkkel meg frizurával meg öltözködési stílussal tudsz felnőttesebben kinézni, de személyes tapasztalat szerint ezek nem nagyon működnek.

Úgyhogy legfeljebb 1-2 évet tudsz "öregbíteni" magadon ilyen trükkökkel. Egy próbát talán megér.


Az előző válaszolónak pedig:

Ha még egyszer valaki azt mondja, hogy "örülj neki", és esküszöm odamegyek és fejbe vágom az illetőt!

Én 32 éves nő vagyok és egész életemben fiatalabbnak néztem ki a koromnál és mindig ezt mondták, hogy örüljek, de soha nem örültem!

Általános iskola alsó tagozatában azzal csúfoltak, hogy biztos ovis vagyok még, mert úgy néztem ki. Aztán felsősként meg alsónak néztek.

Középiskola végén az érettségi környékén (19 évesen) általános iskolás ballagónak (14 évesnek) nézett a nő, akinél a báli ruhámat vettem!

Az egyetemen (20-25 év között) folyton elkérték az személyimet, ha alkoholt vagy dohányárut vásároltam, és volt ahol egyenesen meggyanúsítottak, hogy hamis személyit használok és rám akarták hívni a rendőrséget!

Most 32 évesen még mindig elkérik a személyimet a legtöbb helyen, habár már szerencsére nem mindenhol. A munkahelyemen pedig egyenesen gyereknek (!) hívnak a kollégák, még azok is, akik csak pár évvel idősebbek nálam, és soha vesznek komolyan, mert szerintük kamasznak nézek ki!


Soha életemben nem élveztem egyetlen pillanatát sem, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Emiatt csak lenézést és csúfolódást kaptam mindig is. Úgyhogy, aki azzal jön, hogy "örülj neki" az NEM TUDJA, HOGY MIT BESZÉL! >:(

2018. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!