Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteg ember miért marad...

Rengeteg ember miért marad állva tömegközlekedésen, minthogy beüljön valaki mellé?

Figyelt kérdés

...aki láthatóan nem büdös, nem részeg, hely is van, stb.

Olyanok akik nem egy-két megállót utaznak.


Valamiért olyan szerencsétlennek látom ezeket az embereket, hogy nem mernek leülni egy idegen mellé.


2018. ápr. 20. 11:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Én sosem ülök le, még akkor sem, ha egyedül vagyok az egész kocsiban, mert nem érzem szükségesnek. most vagyok 61 éves, de annyira még nem vagyok öreg, hogy ne tudjak 20-30 percet állni!
2018. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert egész nap ülök bzdmeg és nem akarok megint ülni? :D Erre nem gondoltál?
2018. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Én mindig leülök ha tehetem, már csak azért is. Nem mindig veszek bérletet és 300 ft azért nem piskóta, ennyi pénzért nem állok, miközben más meg diák bérlettel tehénkedik.
2018. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Én kellemetlenül érzem magam ha egy idegen van az aurámban. Te meg gondolom azok közé tartozol aki akkor is leül mellém ha máshol is van szabad hely. Én meg úgy vagyok vele ha állni látok valakit hogy "úristen le ne üljön mellém". Annyira nem egyformák az emberek mit kell ilyenen filozofálni?
2018. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Na mi van, valaki megbántotta finom lelkecskéd, mert nem ült melléd és már kombinálsz sértetten?

Egyrészt az játszik, amit a kettes ír, másrészt az, hogy

én három megálló után leszállok (7E/8E BKK), és mivel két táskám van, laptop és oldaltáska, macerásabb valaki mellől kikászálódni, és lökdösődni. Megnyugodtál, nem vagy büdös.

2018. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Én nem ülök le és azt sem szeretem, ha mellém ülnek.

Nekem ez ilyen "személyes tér" dolog. Nem szeretem, ha az emberek közel vannak hozzám. Főleg, ha idegenek. Biztos ismeritek olyan embert Ti is aki így belemászik az arcodba amikor hozzád beszél :) Nekem ilyen a tömegközlekedés is.

(Úgy oldom meg, hogy többnyire alszok. Így nem nagyon ül mellém senki.)

2018. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mellém se mindig ülnek le. Kb magasról letojom. Mit kell ezzel foglalkozni...
2018. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor ülök le, ha tényleg messzire megyek.

Iszonyatosan koszosak az ülések. Akkor is, ha nem világos nadrágban vagyok, legfeljebb kevésbé látszik.

2018. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én általában leülök, ha van hely, és nem kell másnak, aki jobban rászorul, mert úgy vagyok vele, hogy így is tömeg van, és így legalább egy kicsit jobban elférünk, és nem kell annyira nyomorogni. De ismerek olyat, aki nem szeret leülni járművön, még nagyon nem részletezte, miért. Sok oka lehet, talán túl sokat ül amúgy is, és jobb állni, vagy rosszul lesz ilyen helyzetben, vagy csak nem szereti... No, azért van az a helyzet, amikor én sem ülök le, pl. ha látványosan beázik a jármű szakadó esőben (volt ilyen), nedves az ülés (és nem akarom tudni, mitől - ha bizonytalan vagyok, mindig megtapogatom az ülést, mielőtt leülnék).
2018. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Idősektől hallottam már azt az indokot is, hogy nehezen állnak fel, ezért inkább nem ülnek le.
2018. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!