Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a mondatot tudná nekem...

Ezt a mondatot tudná nekem értelmezni valaki? „Az egyén biztonsága fontosabb a nemzetek biztonságánál is! ”

Figyelt kérdés
Esetleg példával alátámasztva.
2018. ápr. 22. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt legfeljebb akkor lehetne értelmezni, ha tudnánk, hogy milyen szövegkörnyezetből lett kiragadva.

Bár így első látásra csak egy bullshit.

2018. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a szövegkörnyezet:

“Az emberi méltóság tiszteletben tartása arra kötelez, hogy mindig elsőbbséget adjunk az egyén biztonságának a nemzetéhez képest”

2018. ápr. 22. 13:26
 3/3 A kérdező kommentje:

Természetesen a migrációról van szó és ebben a mondatban valószínűleg a migránsok lenne az "egyén", a "nemzetek" pedig Európa. (egyébként Ferenc pápától van...)

elmondom, hogy mit nem értek:

1. Az"egyén" biztonsága miért zárja ki feltétlenül a nemzet biztonságát?

2. Nem értem, hogy mire gondol "nemzet" szó alatt, mivel tudtommal a nemzetek is "egyénekből" állnak, oké, hogy van zászló, címer, himnusz stb., de a terroristák jellemzően nem zászlókat szoktak felrobbantani, vagy himnuszokat átkölteni, hanem "egyéneket".

Engem nem érdekel különösebben ez a bevándorlási agyfasz, de nem értem, hogy lehet ennyire fogyatékos az egyház, hogy nem gondol bele, hogy miről beszél. Ha ez így folytatódik, akkor tényleg több muszlim lesz a világon, mint keresztény, de nem a migránsok miatt, hanem mert senki se kíváncsi ezekre a sík hülye kijelentésekre...

2018. ápr. 22. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!