Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ferfiak miert finganak...

A ferfiak miert finganak nyugodtan a haverjaik koreben? :D

Figyelt kérdés
Marmint ez oket nem zavarja, eldumalgatni mikozben 1-2 fing kicsuszik. Miert van ez?
2018. ápr. 22. 15:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Hát nekem van barátnőm, aki simán telefingta a szobát, amikor olyat evett. Miközben ott ültem. Hagyjuk már ezt a sztereotípiát, hogy a férfiak büfögnek finganak meg ők az állatok, 10 évig éltem koliban-albérletben lányok, nők között tudnék mesélni. Amikor a lakótársad ledobja a használt tampont a vécé mellé és hasonlók...


N

2018. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ledobja a használt tampont"


Ilyet már én is láttam.

2018. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

A nők ezt nem érthetik meg.

Ez a férfi barátság legmélyebb foka..

2018. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Ez a közös barátság jele.Olyasmi mikor a törzsfőnök meggyújtja a békepipát,beleszív,majd körbeadja;Először én fingok egy jó öblöset,majd kisebb nagyobb időközönként becsatlakoznak a többiek is.A szeretet és összetartozás nagyon fontos a törzs életében.Ááááá,nem értitek ti ezt:D


Egy proli,bunkó:D

2018. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
61%
Én pl nyugottan fingok, böfögök.. Emberek vagyunk bassz... Us. Inkabb ez jöjjön ki mint a mentő.😏
2018. jún. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pasiként mondom, hogy halkan szoktam a haverok közt, ha már nagyon kell. Egy-egy alkalommal hangosan jön ki a fingom, de nem vagyok zavarban, mert ez egy természetes folyamat. Mondjuk ez egy kisebb társaság és bizalmas, emiatt merhetek előttük ilyeneket csinálni. A büfögéssel ugyan ez a helyzet: halkan, visszafogottan. De ha annyira erősen jön, akkor nem lesz csukva a szám, hogy ne az orromba menjen fel a büfi😂
2018. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű: mert nem FÉRFIAK.


Csak a himi-humi hülegyerekek csinálnak ilyet, olyanok, akiket otthon nem neveltek meg!

2018. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Fejtsd ki légy szíves,miért lesz férfiatlan valaki ettől.Kíváncsi vagyok az érvelésedre.

2018. aug. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!