Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg van olyan, hogy...

Tényleg van olyan, hogy "minden rendben"?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezek egy ismerőst, hogy hogy van, általában az a válasz, hogy "velem minden rendben". Tényleg létezne olyan, hogy valakinek semmi problémája sincsen? Lehet Minden Rendben?

2018. ápr. 22. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne lehetne? Nekem is volt olyan időszakom. Csináltam az szakmám, tök jó volt a környezet, barátnőmmel is minden rendben volt, a családban is minden okés. Teljes mértékben elégedett voltam az életemmel és tényleg minden rendben volt.

A kérdés az, hogy az ismerősöd mennyire gondolta komolyan. Sokaknál ez lerázós szöveg és nem akarnak panaszkodni.

2018. ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BlackSword ***** válasza:
Szerintem mindenkinek vannak problémái, de a megoldható probléma végső soron nem probléma...
2018. ápr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha tőlem megkérdeznék azt mondanám "soha nem leszek rendben" ._.
2018. ápr. 23. 09:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Én azért mondom, hogy minden rendben,mert manapság ha egy férfi beszél az erzelmeirol (amiről kéne és kell is), tévhit jön már is..És gyengének és puhánynak van mondva,ő már nem férfi, mert nem félisten, mert neki is vannak érzelmei mert ember,de egy férfi...akkor is annak kell maradnia,ha fejbelovik egy pisztollyal...akkor is fel kell állnia...Semmi baja nem lehet...
2018. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Friendzone...
2018. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!