Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti együtt éreztek azokkal,...

Ti együtt éreztek azokkal, akik vagdossák magukat, vagy megvetitek őket milyen hülyék, esetleg féltek tőlük?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 11:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem, Ti azért vagytok hülyék (tisztelet a kivételnek), mert úgy alkottok véleményt, hogy fogalmatok sincs az adott dologról.
2018. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%

"Igen, szellemi fogyatékosak."


Inkább te vagy extrém primitív, amiért ilyen ledregradálóan használod a "fogyatékos" szót, ráadásul az ostoba szinonímájaként, holott az Asperger-szindrómás emberek is fogyatékosnak számítanak, pedig az aspergereseket masas intelligenciaszint jellemzi, és többek között Albert Einstein is ettől a "betegségtől" szenvedett.

2018. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kérdést tök felesleges itt feltenni, az emberek többségének -érthetően - semmi fogalma a mentális betegségekről. A vagdosás, öncsonkítás bizonyos mentális betegségek tünete, így irreleváns, hogy milyen véleménye van róla valakinek. Ez olyan, mintha arról kérdeznénk másokat, hogy m3gvetitek-e azt, aki lázas és izzad, ha influenzás. Ami sajnálatos, hogy ezeknek a főleg tizenéveseknek nagyon gyakran senki sem segít, hogy kilábaljanak a problémájukból és meggyógyuljanak.
2018. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%
Haha..lepontozós kérdés. Bezzeg aki vagdossa magát az 100% volt. Amíg meg nem láttam xd. Ennyit erről. Nem tisztelitek a véleményt csak a saját igazatokra kerestek megerősítést
2018. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk azért, mert aki vagdossa magát, annak némi rálátása is van a témára, míg akinek nincs, annak úgyis csak addig jut el az agya, hogy "húú de gáz, mekkora ostobaság".
2018. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%

Együtt érzek velük, segíteni akarnám őket, de ugyanakkor egy idióta szokásnak tartom. Én is csináltam, és amióta kigyógyultam az agybajokból nem hogy késztetést nem érzek rá, hogy csináljam, de egyenesen kiábrándulok az akkori önmagamból.

Ha hagyja valaki, hogy segítsek neki, akkor szívesen teszem, de ha nem is akar változtatni rajta, esetleg csak a feltűnési kényszere miatt csinálja, akkor már úgy érzem joggal ítélhetem el.

2018. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%
Ha azt feltételezzük, hogy tinikről van szó, akkor nyilván sajnálom őket, hogy nem adatott meg nekik egy elfogadható nevelés, hogy szülők helyett egy rakat szart kaptak. Viszont szép lassan a felelősség átmegy rájuk, husszonévesen már magát kell tudnia nevelni az embernek, önállóan képesnek kell lenni problémákat megoldani.
2018. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%

Antidepresszáns.Ez sem jó megoldás,de

mégis jobb mint az önsanyargatás.

Vagdosás.A középkori szerzetesek önostorozáshoz hasonló.Azok a nemi vágyukról terelték el a figyelmüket

ezzel a barbár módszerrel.Pszichológusi vizsgálat kellene,mert a hegek megmaradnak különben a testen,és a lelken egyaránt.

2018. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%

Én együtt érzek velük. Tudom milyen érzés az, mikor minden összeomlik az ember körül és semmilyen más megoldást nem lát, hogy enyhítse a fájdalmát.

(Pedig én nem csináltam)

2018. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Együtt nem érzek magammal (sőt senkivel sem). Nem is vetem meg magam. Na jó, egy kicsit azért félek magamtól :). De amúgy mi van abban?? Valaki nagyon okosan leírta, hogy minden önbántalmaző depressziós.. Őööö... Nem. A legeslegelső érvágó, akit megismertem volt a legkiegyensúlyozottabb, legboldogabb ember, akit valaha láttam. Csak véletlenül megláttuk, hogy mintás a keze. Ha akkor nem tűnik fel, még ma se tudnám, hogy ő bármikor is ilyet csinált volna. És nem is a „lelki fájdalmaink elnyomásáért” csináljuk (legtöbben). És nem kell rögtön a családra, nevelésre, nem megértő emberekre fogni. Van, akinek jól esik a fájdalom, felemelő érzés. Én speciel a büntetésért csinálom. Sőt, a legtöbb, akit ismerek, ezért teszi. De olyat is láttam, aki emlékeztetőnek készíti a hegeket, azért, hogy ne csináljon olyat, amiért megint felvágná a karját. Sőt, van aki csak divatból. De nem mindenki egy depressziós fogyatékos, aki embereket fog körömcsipesszel feldarabolni. Ha valakinek ilyen szándékai vannak, akkor nem önmagát fogja bántani. És nem is mindenki 10 centis borotvapengékkel vágja fel a karját a csontjáig egy sötét sikátorban,sokkal jellemzőbb a saját szobában, ollóval, vagy késsel vágas, vagy karcolgatás.
2018. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!