Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti együtt éreztek azokkal,...

Ti együtt éreztek azokkal, akik vagdossák magukat, vagy megvetitek őket milyen hülyék, esetleg féltek tőlük?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 11:38
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Öt perce csináltam... és hogy miért? Az önundor és szégyen miatt...amíg csináltam nem arra gondoltam hogy mennyire undorodom magamtol és mennyire szégyenlem magam hogy ettem. Csak arra tudtam gondolni hogy hogyan mivel és milyen erősen csináljam.
2018. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%
Azt gondolom hogy mentálisan gyengék.
2018. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem tartom hülyéknek őket. Most ez nem olyan dolog, ami miatt ,,fogyatékosnak" kéne hívnunk őket. Mert nem azok. Személy szerint én inkább együtt érzek velük. Sajnálom, hogy eljutottak arra a pontra, amikor úgy érzik, hogy már csak az öncsonkítás tudja elterelni a figyelmüket a problémáikról. És a legrosszabb, hogy ha valaha is túljutnak ezen a problémán, a hegek örökké emlékeztetni fogják őket arra, hogy min kellett keresztülmenniük.
2021. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!