Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom lehet hogy irigy...

A barátom lehet hogy irigy arra, hogy sikeres vagyok az életben és ezért megjegyzéseket tesz rám, gúnyol és a családom tagjait is degradálja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 30 évesen a 3. ingatlanomat hozom éppen össze (üzeltelgettem sokat) és a szó hagyományos értelmében NEM dolgozom. Szerinte anyám amiatt rosszúl nevelt engem, hisz ha jól nevelt volna akkor dolgoznék valahol akár egy gyárban...


A húgomat egy hisztérikának nevezi, igaz, tényleg hisztis, de egy cégnél van már neki részesedése és vszeg megy ki Németórszágba.


Apámat is folyton becsmérli, mert hogy fingik, mivel rossz az emésztése, viszont szakmájával itthon ( betegsége elött :( ) 1 millió felett keresett.


Viszont amikor ezekre a dolgaira, hogy anyám nem nevelt meg minket MERT nekem van egy fétisem ami szerinte undorító, illetve a húgom egy hisztérika, de neki 2 diplomája van és keres 180 ezret visszavágok azzal, hogy hát én pedig erre jutottam eddig, akkor jön a rinya és hogy én nem vághatok vissza.... stb... szerintetek ez normális? Én sosem szoktam dicsekedni, de neki minden nap elhangzik a szájából az, hogy ő bizony egy 2 diplomás közgazdász, igaz versenyszférában helyét meg nem állná, ezért közszférában tevékenykedik.


2018. ápr. 26. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze annyi szent.
2018. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél. Nem kötelező reagálni a hülyeségre meg ha van jó oldala is a barátodnak akkor el tudod ezt nézni neki. Persze ha el akarod nézni.
2018. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vágom mért vagy együtt egy olyan emberrel, aki irigy rád, gúnyol és a többi..
2018. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irigy kis f_sz ne törődj vele.

Egy lúzer balf_sz aki 2 diplomával 180-t keres,életből felmentett ezt mond neki.


Ő meg egy lúzer mond meg neki,egy igazi szerencsétlenség egy csődtömeg,ennyit sikerült a nagy közgazdásznak összehozni,180 nettóért kb. a balszemem nem rebegtetem meg,és csak most lesz meg a BSc-m,de már 8 éve dolgozok már seniorként.


Mindenki úgy boldogul ahogy tud.

Te ügyes vagy ennyi az egész,életrevaló.

Nem tudom,hogy csaj vagy-e de akkor meg pláne ;)

2018. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!