Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meghalt a kiscicám és nagyon...

Meghalt a kiscicám és nagyon fáj! Mit tegyek? Hullámzó érzéseim vannak. A karomban halt meg. Nem szenved tovább az oké, jobb a kedvem, de megint elfog a hiány érzet és a szomorúság.29f

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerezz másik cicát. Ismerősömnél most született 6.
2018. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez velem is megtörtént már. A kezem közt halt meg. Sokáig magam alatt voltam. Gyászold meg, aztán meríts belőle erőt. Addig szeressük a körülöttünk lévő lényeket, amíg lehetőség van rá. Egyebet úgysem tehetünk.
2018. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom :(
2018. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
:(
2018. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Tudok adni helyette másikat ha érdekel. am nem vitted állatorvoshoz??
2018. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

" Szerintem temesd el..de minimum rakd le a karodból. Tudod a halál után a bőr ösdzeaszalódik és így kicsit kijjebb lesz a körme. Persze hogy fáj ha még így is karmol"


Már el van temetve és nem is akárhova! Gránitos sirköve lesz! Elvittem, de nem lehetett megmenteni, pedig 5 állatorvos is látta. Köszönöm szépen nem kérek most másik cicát! Akitől volt, megígérte hogy kapok majd ha megint lesznek cicák. Fajtatiszta cica volt a kis drágám! Olyan cica volt hogy el sem hinnétek.... rendkívül ragaszkodó, emberközeli, barátságos és mindig ott volt, ott pihent ahol én vagy rajtam. Még SOHA nem volt ilyen cicával dolgom!

2018. ápr. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!