Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan képet kérnek tőlem,...

Egy olyan képet kérnek tőlem, ami kifejezi a személyiségemet. Milyet kellene választanom?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudom, hogy mi legyen rajta a képen. Szerintem egy képpel nem igazán lehet leírni a személyiségemet...
2018. ápr. 30. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy minden más hülyeséggel rengeteget foglalkoztál, csak épp önmagaddal nem. Vagyis nem ismered magad.


Nincs neked semmilyen hobbid, amit szeretsz?

2018. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mondjuk meg hogy neked milyen személyiséged van? WTF????
2018. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, így nem sok időm van. Nyáron szoktam még biciklizni. Meg van egy macskám is. De tényleg nem tudom, hogy milyen képet kellene küldenem.
2018. ápr. 30. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pózolj biciklivel.
2018. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, állásra jelentkezel. Szerintem nem árt, ha a képnek köze van a leendő pozíciódhoz is.
2018. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pózolj macsekkal.
2018. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel csak a kérdés alapján tudom behatárolni a személyiségedet, a "kereső" kifejezésből indulok ki:


[link]


Ha jól emlékszem, a Kisvakond bejárta az egész világot, hogy megtalálja a kamillavirágot, és csak a legvégén döbbent rá, hogy az mindvégig ott volt a saját otthona előtt. Te, aki másoktól reméled, hogy rámutatnak ki vagy, is pillanatnyilag a világot járod, mondhatni alszol és álmodsz ezen a párnán, de egyszer majd felébredsz, és rájössz, amit keresel, azt nem kívül találod meg, mert ott szunnyad benned.

2018. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Munch: Sikoly. Hozzáteheted, hogy így érzed magad a hülye kérdések hallatán.
2018. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rém egyszerű: Google>bicycle cat woman. Eredmény:

[link]

2018. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:) :D
2018. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!