Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeptemberig itthon kell...

Szeptemberig itthon kell üljek, mit csináljak, hogy ne kattanjak be?

Figyelt kérdés

A helyzetem elég összetett, 22 éves fiatal srác vagyok. Tavaly fél év megszakítással -egyetem- szintén itthon ültem, már nem bírtam, pszichiátriára kerültem. Most megint ez a helyzet. - Egyetemig böjtölök, megint.


Dolgoztam már és szeretnék is dolgozni, csak már tudom, hogy nem fogok :D Semmi, SEMMI munkalehetőség itt, de nemrég az UTOLSÓ helyre bekerültem ahová lehetett a környéken, kibas ztak, mert elvileg nem kellett már ember és a megrendelések miatt vettek fel plusz embereket.


Szóval most itt vagyok, megint a kibas zott 4 fal között. Üvöltenék, ordítanék meg minden, hogy ide jutottam, de ide jutottam.


Szóval a kérdésem az, hogy mi a francot csináljak? Pszichés tüneteim vannak a helyzetem miatt már megint és egyre kevésbé bírom.

Holnap mgyek pszichológushoz, mert ki szeretnék törni ebből a csapdahelyzetből, de nem fogok tudni. Az bánt, hogy nem érdemlem meg az egészet


De tudom nem fogok, lhetetlen..Megtakarított pénzem van, úgy néz ki szeptemberben menekülés, márcsak azért is, mert itt tényleg megdöglök, csak addig tényleg mit? Házimunka nincs, kert pár perces meló, semmit nem tudok csinálni.


2018. máj. 3. 16:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kertészkedj. főzz. játssz számítógépes játékokkal. túrázz, sétálj, fuss (nem értem miért ne lehetne futni, faluban általában van hely, pl földutakon)
2018. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az utcánk minden oldalról művelt-lekerített szántóföld, a pocipályán a helyi menők piálnak, meg bandáznak, itt fuss te.
2018. máj. 3. 16:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor egy biciklivel tekerj el 10-20 km-re a falutól, valahol lakatold le és ott fuss. Azért vagyunk itt, hogy segítsünk, de valami kreativitás legyen benned, minden részletet nem rághatunk a szádba.
2018. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

No... nem olvastam vegig, sem a kerdésed l,.sem a válaszokat....

Nincs munka, nem akarsz 4 fal kozott lenni... akkor menj dolgozni kicsit arrébb, mondjuk menj a Balatonhoz... nincs is nagyobb buli annál... pénz is lesz, ismerkedsz is stb stb....

2018. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel a továbbtanulás volt a célom anno, ahogy most is, nincsen semmilyen szakmám. Szóval nem hiszem, hogy kapkodnának értem a Balatonnál. Ezt az tletet már kaptam ithon amúgy.
2018. máj. 3. 17:28
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi kifogast egy helyen még nem.láttam.... akkor igazábol.le van xarva mit csinálsz, mi megprobáltuk...
2018. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hűha, tényleg kifogások ezek. Ezek sajnos a tények!

Olyan helyztetben vagyok meg környéken, hogy nem igaz. Ezt tudom...sajna nagyon is. Elmegyek vagy megdöglök, ennyi. Csak ott a baj, hogy a kettő között még van egykis idő, amit nem tudok kitölteni.

2018. máj. 3. 17:38
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok mit tanácsolni, hasonló helyzetben vagyok, már pánikrohamaim vannak megint miatta. Nem tudom, hogy fogom túlélni. “Örülök”, hogy van aki tudja, milyen szar érzés ez, mert a környezetemben csak annyit mondanak, hogy de jó dolgod van. Aha persze.
2018. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem vezetnek utak azokhoz a lekerített földekhez? nem a szántóföld közepén kell futni :D erdő nincs a közelben?
2018. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!