Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom, hogy lelkileg...

Honnan tudhatom, hogy lelkileg is megértem? 14/L

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Mire?
2018. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
A kiöltözés nem azt jelenti hogy felveszel egy pulcsit.
2018. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
ha már nem kell feltenned ezt a személyes kérdést teljesen idegeneknek, akkor megértél.
2018. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Azert nem lehet azt tudni, mert általában utólag jövünk rá, hogy nem voltunk készek valamire. Úgyhogy nem árt néha bevárni magad. Ugyanakkor az is igaz, hogy van amire soha nem leszel teljesen kész, és úgy kezdesz bele. 14 évesen kevés olyat tudok elképzelni, amivel ne lehetne várni. Mondjuk egyedül közlekedni meg vásárolni azt már ideje lenne elkezdeni, ha eddig még nem. Aztán vannak könyvek amik kérdésesek lehetnek, de az sem baj, legfeljebb újra olvsod 24 évesen. A filmeken meg kint van a karika.
2018. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Inkább bizonytalan vagyok. Mármint van, amikor úgy érzem, hogy érett vagyok lelkileg, de van, amikor nem. Pl. ez a kérdés is... A 3-as jól írta, hogy akkor leszek az, ha majd nem kérdezem ezt. Ugyanakkor vannak arra utaló jelek, hogy az vagyok. Pl. gondolok a döntéseim következményeire, sajnálom azt, aki mondjuk rossz anyagi helyzetben van, beteg, vagy megerőszakoltak, stb.

Azt vettem észre, hogy sok korombeli ezeket csak elhülyéskedi, meg lenézi, bántja azt, aki szegényebb náluk, vagy valamilyen testi fogyatékossága van.

2018. máj. 5. 11:27
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy privát üzenőnek küldöm:


”Szia! Úgy gondolod, hogy érettebb vagy a korodnál? Minden korodbeli azt hiszi magáról, közben meg olyan éretlenek, hogy az már siralmas... Gondolom Te is az a fajta kis csitri vagy, akinek az idősebb pasik kellenek, mert ugye a korodbeliek éretlenek, meg szexelsz, mert már testileg is meg lelkileg is kész vagy rá, ugye?”


Szerintem, aki valóban érett az tisztában van azzal, hogy a szexhez még éretlen. Ebben a korban legalábbis. Hisz a szexhez nem csak lelkileg meg testileg kell érettnek lenni, hanem fel is kell hozzá nőni. Egy tizenéves lány meg legyen akármilyen érett is, nem lesz felnőtt... Legalábbis szerintem.

2018. máj. 5. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:
A 3-assal részben egyetértek. Ha már elég érett vagy, szerintem random nem érzel majd késztetést, hogy kérdezz igenektől, vagy bárkitől. Ezt tudni fogod... ;)
2018. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem vagy az
2018. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek egy életen át fejlődnek, így nem, még nem értél meg, és nem is fogsz egyhamar. Én egy jó évtizeddel idősebb vagyok nálad, de az élet sok területén még mindig bizonytalannak és felkészületlennek érzem magam.

Ha adhatok egy tanácsot, akkor ne azzal foglalkozz, hogy egy az egyben érett ember vagy-e, hanem hogy megértél-e bizonyos dolgokra. Meg persze élvezd ki, amíg fiatal vagy, és ne akard minden áron siettetni a gyerekkorod/fiatalkorod elmúlását.

2018. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján komolyabb vagy a korodnál. Lelkileg megérni ... lehet érettebb vagy mint sok felnőtt ember. Szerintem nem teljesen kor kérdése ez. Persze sok mindenen keresztül kell menned..meg kell tapasztalnod még. De tényleg ne akarj gyorsan felnőni. Most jönnek a legszebb éveid. 😀
2018. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!