Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez pánikroham lehetett vagy...

Ez pánikroham lehetett vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete az iskolában épp dogát írtunk, amit nagyon szerettem volna, ha jól sikerül. És már amúgy is az egekben volt kb. a vérnyomásom, amikor egyszer csak elkezdett a kezem nagyon durván izzadni, olyannyira, hogy a tollat se tudtam megfogni és nyomást éreztem a mellkasomon is, azt hittem, mindjárt megfulladok, valamint görcsölt a hasam és a szívem tájékán is. Plusz elkezdett a kezem is remegni és tudom, nagyon hülyén hangzik, de attól féltem, ha megmozdulok, elkezdek remegni, mintha epilepsziás lennék...Ráadásul a tanár ott járkált körülöttem és féltem, ha észrevesz, megkérdezi, mi bajom van és az egész osztály látni fogja, ahogy remegek meg izzadok, mint egy ló. Kb. 10 percig tartott az egész, de kb. egy örökkévalóságnak tűnt és komolyan azon gondolkodtam, szólok a tanárnak, hogy rosszul vagyok és kimegyek, de nem mertem, mert félek, hogy valami epilepsziás rohamot kapok...Végül lassan elmúlt, bár a kézremegés meg az izzadás kitartott az óra végéig.

Ez szerintetek csak egy sima pánikroham volt, vagy lehet, tényleg epilepsziás vagyok vagy ilyesmi? Bocsi, ha nagy hülyeséget kérdezek, csak holnap vizsgám lesz és félek, ott is rám tör ez a dolog és ha a vizsgáztató tanárok vagy az osztálytársaim meglátják, hogy így remegek meg ilyesmi, azt fogják gondolni, hogy beteg vagyok..


2018. máj. 8. 14:02
 1/1 anonim válasza:
Pánikroham
2018. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!