Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a szomszédaim?

Miért ilyenek a szomszédaim?

Figyelt kérdés

Itt lakik kb 4 éve egy házaspár,és már amikor ide költöztek jóban voltam a kisfiukkal,aki még kicsi volt nagyon,most 7 éves és én nagyon szeretem a gyerekeket,lehet a jövőben ovónő szeretnék lenni.

Mindíg mikor átmegyek hozzájuk játszani,látom hogy a szülei már 10 perc után haza küldenének,a kisfiú sírt is mikor kisebb volt hogy haza kell mennem,jó gondolom mert még kicsi volt,de 15-30 percet lehetek náluk maximum,mert utána be küldik a kisfiút.Nem értem hogy a gyerekeket miért nem hagyják hogyjátszanak meg kint legyenek a levegőn,nem tudom hogy bírják ki hogy majdnem egész nap csak a lakásban vannak még a jó időben is amikor otthon vannak.

A kisfiútól megkérdeztem,hogy mondtak-e valamit a szülei rólam,és azt mondta hogy igen,hogy elég volt belőlem,stb.

Nem értem,semmi rosszat nem mondok a gyereknek,nem beszélek előtte csúnyán,általában focizni szoktunk,mindíg,vagy valami labda játékot játszunk.

Engem ez nagyon fel bosszant és szeretném valahogy megbeszélni velük,vagy nem tudom,szerintetek?

Köszönni is mindíg én köszönök előre,zárkózottak,nem nagyon kommunikálnak a szomszédokkal.De úgy "tiltják" a gyereket,hogy közben jobb lenne ha inkább kint lehetne mint hogy bent nem tudom mit csinál,tv-zik jó mostmár tanul is..De mindíg is így volt.

Mi a véleményetek erről?



2018. máj. 8. 17:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De, rájuk mászol.


Az, hogy egy elsős! mit akar, ez esetben piszkosul nem lényeges, mert a szülőket! zavarja az, hogy átmész.

Szerinted miért küldenek haza?

Nem veszed észre, hogy tolakodóan viselkedsz? Ez elég nagy baj.


Bár a szülők is gyökerek, a helyükben sunnyogás helyett nyíltan közölném, hogy nm jöhetsz át, pont.


Tudod, nem elég, hogy van egy gyerekük, emellett, ha ott vagy, rád is figyelniük kell, és bármi történik veled, ŐK a felelősek.

2018. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rendben kérdező, akkor nem küldenek haza, hanem ráutaló magatartást mutatnak azzal, hogy a gyereket küldik be, és legtöbbször nem túl lelkesen fogadnak téged. Nincs már mit magyarázni ezen szerintem, ha már itt megkérdezted, akkor neked is támadtak kétségeid. Annyit tudsz tenni ha nagykn zavar a helyzet, hogy konkrétan rákérdezel a dologra
2018. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!