Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek a kapkodós, eltiprós,...

Ennek a kapkodós, eltiprós, pörgős életnek ami most van vége lesz egyszer?

Figyelt kérdés
Régen olyan nyugalomban éltek az emberek. Kimérten, szépen komótosan dolgoztak. Szerintem ez a mostani az értelmesebb embereket depresszióba taszítja. Pl. az órásom aki 60 éves, mindig azt mondja hogy nyugalom ne idegeskedj, majd kész lesz.
2018. máj. 9. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Mindenki megteheti.

Én 46 vagyok és átálltam egy nyugis életre.

Meditálok zen-t gyakorlok és szépen békésen elvagyok. A saját életemért magam felelelk.

2018. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Első jól írja, mindenki olyan életet él, amilyet megteremt magának.
2018. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hozzászokott az emberiség, hogy az interneten minden azonnal történik. Viszont a való világban ez nem így megy. Vissza kell néha vonulni, megnyugodni, és nem rápörögni minden hülyeségre.
2018. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hasznos kérdés:

Szerintem, ha valami negatv dolog kialakult valahogyan, akkor annak egyszer kell, hogy vissza is tudjon állni a megszokott, jobb állapotba. Szerintem valami nagy, rossz dolognak kell valamikor történnie, hogy az emberek rájöjjenek, hogy ez így nem jó hosszútávon. Na ekkor fognak akarni változtatni jobb irányba a dolgokon.

2018. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem magamra értem, hanem amit látok körülöttem. Én vagyok a világ legnyugisabb embere, lehet a Dalai Láma leszármazottja. Csak az furcsa, hogy pl. a zebrán el akarnak ütni, előzgetik egymást, a boltban tolakodnak, a postán nyomorognak, stb. A szüleim mondták régen nem volt ennyi ember és sokkal nyugodtabbak voltak...
2018. máj. 9. 22:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Pl. egyedül egy kollégám ilyen mint én. A cégnél mindig kiröhögünk mindenkit, hpgy még ilyen idióta futóbolondokat...
2018. máj. 9. 22:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Az órást csak azért mondtam, mert egy órát másfél hónap alatt javított meg, ami már egy kicsit túlzás, de régen teljesen elfogadott lehetett.
2018. máj. 9. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, jót derültem a lepontozottságomon. Jellemzi a ma emberét.

Szóval lehet hogy a stresszkedvelők szerint nem igazán hasznos a válaszom, de higyjétek el, hogy tényleg mindenki felelős a saját életéért. A pörgés és az ingergazdagság iránti mohóság nem kötelező.

2018. máj. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!