Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálják az emberek?

Ezt miért csinálják az emberek?

Figyelt kérdés

Adott 2 ismerősöm.


Nevezzük egyiket X-nek. X eléggé rosszindulatú,pletykás, kihasználja a tőle "gyengébb,lúzerebb" embereket. Mégis Facebookon ilyeneket oszt meg,hogy: "Valószinűleg azért válsz rosszá mások szemében,mert túl sok jót tettél értük." vagy "Mindig azokat bántják akik a legsegítőkészebb,legtisztaszívűbb emberek". Miért oszt meg ilyeneket,ha közben meg rosszindulatú? :/


2. embert nevezzük Y-nak. Y pedig kedves meg minden,viszont eléggé hűtlen. Van egy párja 3-4éve. Ő meg ilyeneket oszt meg,hogy: " Mások csak úgy tesznek mintha szeretnék egymást,én viszont nem játszom meg magam." Vagy ilyen szomorú szerelmes zenéket oszt meg,amelyikben ilyen dalszövegek vannak hogy Miss you vagy goodbye my lover stb. Miért oszt meg ilyeneket,ha hűtlen? :/


Mindkettő nő amúgy.


2018. máj. 10. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Tele van a virtuális és a való világ is magamutogató műmájerekkel.

Nekem is van sok hűtlen és gané ember ismerősöm, aki kifele mast mutat.

Ne zavarjon ez téged.

Szánalmas nyomorultak.

2018. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú mindkét példára vannak ismerőseim nekem is. Az egyikük egy végtelenül egoista, önző, totál érzéketlen ember, aki mivel ő maga ilyen, és egy megkeseredett ember, így örömet okoz neki, ha más is szenved, és ezért akár hajlandó is belepiszkálni más eletébe (adott esetben az enyémbe pl), majd ilyen idézeteket osztogat meg. Szánalmas. A véleményem az, hogy ezek látszat emberek, és végtelenül felszínesek, bármiféle önismeret vagy önkritika nélkül. Szerintem ők egyáltalán nincsenek tudatában annak, hogy mennyire nevetségesek és nonszenszek ezek a megnyilvánulások tőlük, ők ezeket komolyan gondolják és el is hiszik. Ilyen emberre hiába próbálsz észérvekkel hatni, elmagyarázni bármit is (próbáltam), nem fogja megérteni, mert egy másik univerzumban létezik
2018. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!