Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan cselekednétek ebben...

Ti hogyan cselekednétek ebben a helyzetben? :0

Figyelt kérdés

Van egy srác aki 3-4 hete rám és a barátnőmre támaszkodik mint "lelki segély", de közben a legelejétől egyik tanácsunkat se fogadja meg.

A srácról: elég nyomorék, a mindennapi élet dolgait úgy túlozza el hogy tényleg elhiggyük hogy milyen sz.r az élet, még egy indok amiért jó az öngyilkosság, stb. stb. (a srác minden 2. nap öngyi akar lenni)

Hiába írunk neki regényeket hogy min változtasson és pazaroljuk rá az időnket, nem változtat hanem tovább nyomja ránk ezeket a depresszív dolgokat.

Hiába küldtem már pszichiáterhez, azt mondja hogy nem segítene, max a sárgaházba küldenék el.

Én 1 hete letiltottam mert már idegesített hogy neki csak egy közönség kell (én és a barátnőm) akinek hisztizhet, ahelyett hogy változtatni akarna.

Tegnap leírtam a barátnőmnek a véleményemet a srácról, most lehet hogy haragszik rám :c


Ti hogyan cselekednétek? Oldjam fel a srácot és leírni neki a véleményemet vagy hagyjam letiltva?



2018. máj. 13. 10:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez most mindegy, de én fiú vagyok :D
2018. máj. 13. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!