Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Figyelemzavaros ember lehet a...

Figyelemzavaros ember lehet a csoporttársam? Szórt a figyelme, elkalandozik, megbízhatatlan

Figyelt kérdés

Nekem nagyon gyanús hogy figyelemzavara van. Kb 2 hónapja ismerem. Nagyon meggondolatlan, állandóan csapong nem tud megülni ha ül rázza a lábát hintázik a széken, hol a lábaira ül. Feledékeny nem tartja be a dolgozat beadási időpontokat, notóriusan késik az órákról. Hazudozik hogy miért késett. Vibrál és ez ránk is ragad csoporttársainkra. A tanárral beszélgettük hogy figyelemzavaros lehet. Őt még nem kérdeztük, de nagyon valószínű.


Szerintetek vannak ennek a betegségnek ilyen tünetei? És mit kezdjek vele? Rám van tapadva de nagyon fáraszt és idegesít. Elmondása szerint a legjobb barátja vagyok!



2014. máj. 27. 15:27
 1/1 hektorr7 ***** válasza:

Szerintem is hiperaktív lehet. De mondd el neki nyugodtan hogy mik a meglátásaid a viselkedésével kapcsolatban. Lehet hogy magától fog megnyílni. Elég súlyos tünetei vannak, szerintem ésre se veszi magát. Tudom, mert én is hiperakív, figyelemhiányos kissrác voltam és még mindig megvan bennem eza temperamentum. Sokan mondják hogy idióta vagyok meg hogy idegesítő rám is. Szóval tényleg ne bántsd a csoporttársad, főleg ha legjobb barátjának tart TÉGED! Az ilyen emberek nagyon őszinték és ragaszkodóak becsüld meg hogy veled barátkozik. Biztos érdekesnek talál ezért tart legjobb barátnak! :)


És tényleg beszéljétek meg vele közösen hogy miket láttok problémákat és hogy zavar titeket. Tudod, néma gyereknek anyja se érti a szavát!!!

2014. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!