Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők szeretik a biztonságérze...

A nők szeretik a biztonságérzetet? Vagy inkább azt szeretik, ha az ember megbízhatatlan?

Figyelt kérdés
Az egyszerűség kedvéért a többi emberi tulajdonságot most hagyjuk figyelmen kívül.
2014. ápr. 18. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztonságérzet !
2014. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát tudod, miután olyan párom volt, aki helyett én csaptam agyon a keresztespókot, én kergettem ki a molylepkét, én nyugtatgattam ha az úton megláttunk egy kóbor kutyát, hogy ne félj, mert szerencsétlen állat nem fog ránk támadni mikor csóválja a farkát, és ne féljen már azért a kutyáktól közel a harminchoz, mert egyszer kiskorában megkapta egy, és kísérjen már engem teljesen haza, ne csak félútig, mikor ő közelebb lakik, mint én, és legyen már férfi a Jó Isten áldja már meg, ezek után nem! Kifejezetten a tutyimutyi palikra bukok egyébként! :)
2014. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kendrazoltan ***** válasza:
Szerintem minden nő álma egy megbízhatatlan férfi és fordítva...
2014. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pl érős vagy a barátnődet meg akkarják erőszakolni te eltudsz báni velük !! Biztonságban érzi magát de ha gyengr vagy es félénk akkor nem tudsz elbáni velülk es a barátnőd nem érzi magát biztonságban!! Na akkor ?? Érted ?
2014. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Összetett dolog ez. A jövő és gyerekvállalás szempontjából szeretik a biztonságérzetet, a kiszámíthatóságot. Szeretik ha a férfi gazdag, van nagy háza, 1-2 jó kocsija, magas és biztos jövedelme. Ez genetikailag is kódolt, márcsak a gyerek szempontjából is.

Ugyanakkor van egy vadabb, szabadabb énjük is, aki számára könnyen lehet, hogy az előbbi pasi unalmas, és kell mellé egy megbízhatatlan, vonzó rossz fiú.


Kell egy pasi, aki eltartja, és biztosítja a jólétet, és kell egy pasi, akivel meg dughat és akibe szerelmes lehet. Vannak nők, akik próbálják megtalálni ezt a két típust egy pasiban, de ez szinte mindig csalódáshoz vezethet. Ha a rossz fiúnak sok pénze van, az bizony elmegy más nőkkel is foglalkozni, és emellett hosszabb távon előfordulhat, hogy veri is a nejét. Nem egyszerű helyzet ez. :D

2014. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fő a határozott fellépés :) Legyen bátor, erélyes, határozott, kedves, bizalomgerjesztő,egyértelmű.

Beszéljen összeszedetten, érthetően, értelmesen, választékos szókiccsel, és elvarázsolóan szép és megnyugtató hanglejtéssel! Legyen lényegretörő!

Mutatkozzon be, hogy "Szia én vagyok a Jani, és most udvarolni fogok neked! Frontálisan elmondom a mondókámat, hogy szépségeddel levettél a lábamról, és azóta is kómában vagyok, de mégis beszélek hozzád :) Ha én is tetszem neked, lelkünk talán összeforrhatna egy gyertyafényes vacsora fényében, hol egymás gondolatát véljük majd felfedezni a gyertyalángnak fényében szavak nélkül is! :)

Majd szívünk megérintené egymást, és selyemként simogatnánk egymás pihepuha arcát :)

De ilyen férfi nincs :)

Pláne ha még pénze is lenne mellé, az sem lenne hátrány :) az már maga lenne a tejben-vajban folyó Kánaán :)

Nem vagyok százas teljesen, de nem baj :)

2014. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ójajjjjjjjjjjj, ne fejeztem be az időzőjelet jajjj :)
2014. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os, nekem ez már túl nyálas amit leírtál! Ilyen pasi nem kellene.
2014. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom, páran félreértették a kérdést.
2014. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztonság, de abban a tekintetben, hogy legyen érzelmileg stabil, kiszámítható. Volt dolgom hullámzó pasival, egy darabig izgalmas, de soha többet... megtanultam közben értékelni azt, akire MINDIG számíthatok...
2014. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!