Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiam sokat "wowozik"?

A fiam sokat "wowozik"?

Figyelt kérdés
Van ez a játék ilyen lövöldözős vagy nem is tudom milyen játék ez amire a 17éves fiam rendszeresen előfizet.Igaz a saját pénzéből de egész nap ezen lóg...miért okoz ez a játék ekkora függőséget?gondolkoztam már néha legszivesebben kitörölném a játékból a karaktert...van valaki hasonló cipőben?
2018. máj. 20. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
amíg nem megy a tanulás kárára addig hagynám.
2018. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
4%
Mert egy kocka büdös neki a munka
2018. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Nyári szünet van, nem?

Akkor meg mi a bajod?

2018. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

#3


Nem. Nincsen nyari szunet. Azert kene szabni egy hatart, mert van olyan ismerosom aki napi 1-2 oraval kezdte, aztan a vegen mar napi 15 orakat jatszott. Az a jatek igy van kitalalva. Ha nagy szintet akar benne elerni akkor rohadt sok orat bele kell tenni.

2018. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
napi 4 -5 órára korlátozd le maximum hétvégente. hétköznap meg 1-2 nyáron 4 órára korlázozd.
2018. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
A ferjemmel mi is wowoztunk sokat. Egy időbe valóban nagyon rá voltunk kattanva. De aztán volt egy év szünet majd mersrkelve ujra jatszogattunk. Mig meg nem született a kisfiunk. Szerintem is le kellene ülni s kompromusszumot kötni, szabni egy határt közösen, mert valóban nagy függőséget tud okozni. :)
2018. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Én 2006 és 2014 között játszottam a WoW-al (12 és 20 éves korom között). Hétköznap suli után olyan 4-5 órát, hétvégén reggeltől estig, kb 12-14 órát. Ettől függetlenül normális ember lett belőlem, jól sikerült az érettségi, szereztem két diplomát, van feleségem, a havi fizetésem a magyarországi átlag háromszorosa és még sorolhatnám. Sőt, még barátaim is vannak :O


Ha jól tanul akkor ne akard lekorlátozni. Főleg ha saját pénzből fizeti a játék havidíját.


A karaktert hiába törlöd ki, vissza tudja vonni a törlést, illetve ha véglegesen ki lett törölve akkor a customer support vissza tudja állítani.

2018. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha saját pénzből fizeti, gondolom van diákmunkán vagy valami. Amíg nem romlik a tanulmányi eredménye, addig hagyd békén.
2018. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nincs gond a tanulmányi eredményeivel és él rendes társasági életet, meg néha kijár a külvilágba addig hagyd békén.
2018. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
49%
Mondjuk az első lépés az lenne, hogy leülsz mellé, amikor nem játszik (mert olyankor esélytelen, hogy odafigyeljen), és megbeszéled vele, hogy napi hány órát gondolsz elfogadhatónak...stb. Fontos, hogy normális hangnemben.
2018. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!