Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként motorozni? Mi a vélemén...

Nőként motorozni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és szeretnék valami olyan hobbit, amit nem űz minden nő. Évek óta foglalkoztat ez a téma, apumnak is mindig volt motorja, míg fiatalabb volt. Hülyeség lenne? Nem Pesten lakom, és olyan 500 köbcentisre gondoltam majd
2018. máj. 20. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem vagány :D
2018. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nőként ne motorozz.
2018. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Feltünési, elismerés utáni vágy... amúgy meg is kell tudni ülni azt a motrot.

:D

Maradj a jógánál 22f

2018. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Miért van az, hogy az ilyen tipikus "nem vagyok olyan mint a többi lány" hópelyhecskék folyton sóvárognak azért, hogy a férfiak jóváhagyják és elismerjék őket?

Kit érdekel, hogy nőként motorozol? Ahhoz fogod igazítani a hobbijaidat, hogy mit mond pár netes nyomorék? Akkor tényleg ne motorozz, de ne azért, mert vaginával születtél, és ennek aztán hú-de-nagyon befolyásolnia kell az életed minden apró döntését, hanem azért, mert gyalogosként nem szívesen találkoznék egy ilyen döntésképtelen, önállótlan motorossal.

(A motorosokat egyébként a nemüktől függetlenül rühelli a többség, szóval tessék. Nem leszel jobban kinézve, mint mások.)

2018. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Most komolyan? Az számít, hogy ki mit gondol? Most motorozni akarsz vagy közvéleményt kutatni.


Ha az első akkor tegyél rá ki mit gondol...

2018. máj. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Nő vagyok és motorozok.

Szerintem elég nagy butaságokat írsz. Az ember nem azért motorozik mert nem akar olyan lenni mint más, hanem mert imád motorozni.

Tegyél rendet a kis fejedben.

Teljesen mindegy, hogy Pesten laksz-e vagy nem, nem ez a téma, és nem köbcentiben kell gondolkodni hanem abban, hogy mekkora motort tudsz biztonsággal kezelni.

Amíg így állsz hozzá a dolgokhoz, kérlek ne motorozz.

37N

2018. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Én nem értem a kérdést, még ha 100 évvel ezelőtt kérdeznéd se érteném, nem hogy ma...
2018. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha motorozni szeretnél motorozni fogsz. Isten hozott a motorosok közt. Ha segétség kell privátban...
2018. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!