Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék magabiztos?...

Hogyan tudnék magabiztos? Nincs önbizalmam odamenni ismeretlen lányokhoz beszélgetni

Figyelt kérdés
Köszönöm előre a tanácsokat.

2015. márc. 15. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénzzel
2015. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért.. Pénz.. Attól hogy a zsebembe van nem leszek magabiztoaabb csak gazdagabb
2015. márc. 15. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél magas és jóképű. Ha ez nincs meg, akkor akár fel is fordulhatsz, mert egy lányt sem érdeklik az alacsony és ocsmány férfiak. Tapasztalat.
2015. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb 180cm vagyok szemüveges kicsit pattanásos hát nemtudom hogy lesz-e belöle valami
2015. márc. 15. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed,akkor ásd el magad!Vagy szerezz 1 vak csajt.
2015. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van pénzem viszonylag.. De azzal kitörölhetem..
2015. márc. 15. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy,hogy a lányok felfigyeljenek rád.Legyen meg a "dumád",ha érted.Vicces beszólások az órán,vagy valami érdekes véleménynyilvánítás hangosan.Szerintem ez a fontos, és ha körülnézel,akkor látni fogod,hogy igazam van :)
2015. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy gondolod ha iskolában akkor ott senki nincs mármint lány, gépészetes suli gondolom vágod
2015. márc. 15. 13:55
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én úgy látom, hogy a lányokat vagy az érdekli a ki menő/pénzes (az ő státuszukat hozza feljebb) vagy az aki határozott, valami fontos témában képben van és van valami cél az életében. Magyarul nem hétköznapi, szürke, depis férfi ( mind azok vagyunk, de néha ezt elfelejtjuk es akkor nagyon vonzonak tununk )
2018. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!