Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van az ha...

Szerintetek miért van az ha az emberek nagy többsége megbámul és összesúg a hátam mögött? Tény hogy van önbizalmam a külsőmmel is elégedett vagyok nem vagyok beképzelt inkább magabiztos. Szerintem irigyeim vannak vagy tévedek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

"Rájottem kozben hogy nem kellett volna ide irnom nincs szuksegem masok valaszaira es nem erdekel kinek mi a velemenye. Remeltem lesz olyan aki nem negativ valaszt ir es nem mondja mindenki hohy bekepzelt vagyok meg egoista. Mindegy ez nem is lenyeges az sokkal fontosabb hohy a csaladom es a barataim mit gondolnak rolam. Eddig nem vadoltak egoizmussal tehat nincs gond megnyugodtam:D"


"Szerintem irigyeim vannak vagy tévedek?"


Nem is kell vádolniuk. Lényegében saját magad ismerted be.

2018. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Törölt felhasználó.
2018. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is volt, hogy szembenevettem már más nőtársamat, és nem irigységből, hanem szánalmomból, mert túl soknak képzelte magát ahhoz képest, hogy egy senki. Volt neki egy BMWje apucitól, egy halom agyonszerkesztett fényképe meg egy irritáló feje. Amit letett az asztalre egy műkörmös “diploma” volt és kesz.

Azt kell tudd, hogy ehhez a kategóriához tartozol vagy sem. Ha ehhez, akkor szánnak, ha nem, akkor lehetnek irogyek is rád.

2018. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!