Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalmat nyertek abból, ha...

Önbizalmat nyertek abból, ha visszautasítotok valakit, aki amúgy tetszik?

Figyelt kérdés
Annyi csalódás halmozódott fel bennem az évek alatt, hogy már önvédelemből azokat is csípőből ignorálom, akik amúgy bejönnének, de inkább egy esélyt se adok a dolognak, hogy megismerjem őket, mert tudom, hogy úgyis megint ugyanaz lenne a vége. Önbizalmam se volt soha, sőt... módszeresen utálom magam, aminek megvan a maga története, na de mindegy, most nem is ez a lényeg. Viszont azt vettem észre, hogy semmi másból nem tudok önbizalmat nyerni, nullának érzem magam nőként, viszont amikor látom, hogy mennyien próbálkoznak, és mindet elhajtom, kicsit mégis erősebbnek, jobbnak érzem magam. Öröm az ürömben... :D 20/N

2018. máj. 21. 10:43
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
19# már írtam, hogy az "elhajtom" erős szó, és hogy azt hogy értettem, de úgy tűnik, elolvasni a kommenteket lusta vagy, csak rögtön ítélkezel.
2018. máj. 21. 12:05
 22/43 anonim ***** válasza:
65%

"Úgy boncolgatjátok a témát, mintha kötelező lenne folyamatosan párt keresni, minden körülmények között."


Nem párKERESÉSről van szó.:-)

2018. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
64%
Nem nyerek önbizalmat, mert nekem van érzelmi intelligenciám és belegondolok abba, hogy a másiknak rosszul esik. Szóval ok nélkül nem csinálom.
2018. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
mert miről van szó? ha randizgat az ember, akkor párt keres, még akkor is, ha ő nem ő ajánlja a randit, csak elfogadja a meghívást. de nem kötelességem nekem bárkivel is leállni, még akkor se, ha tetszik. jogom van visszautasítani egy randiajánlatot, és mint írtam, nem is bunkón teszem ezt, szóval hol itt a probléma? az a baj, hogy ettől még az önbizalmam is több lesz? mindenkinek több, ha erősnek, függetlennek érzi magát, mint amikor másoktól függ... annyira primitív ez a felfogás, hogy nekem muszáj egy esélyt adnom mindenkinek, aki tetszik, már ne is haragudjatok.
2018. máj. 21. 12:09
 25/43 A kérdező kommentje:
mint írtam, nem esik nekik rosszul, mert nem komoly szándékkal keresnek, még csak nem is ismernek igazán, tehát szerelemről szó sincs, és ők sem úgy adják elő, hogy ez komoly. DUGNI akarnak, mit nem lehet ezen felfogni? amúgy meg azt is jogom van visszautasítani, aki komolyat akar...
2018. máj. 21. 12:11
 26/43 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, akkor essünk neki még egyszer a témának:

- Nem normális, hogy ebből van önbizalmad.

- Nem normális, hogy nullának érzed magad egyébként nőként.

- Nem normális, hogy semmi más nem motivál, amitől önbizalmad lenne.

- Nem baj, ha nem ismerkedsz, nem kötelező a párkapcsolat, de ezt így ne csináld.

- Építsd fel az életedet normálisan, rakd össze magad más emberektől függetlenül, találj hobbit (ne ezt), amit szívesen csinálsz, jól érzed magad benne, amiben eredményt érsz el, és lesz önbizalmad. Sportolj, zenélj, kézimunkázz, túrázz, önkénteskedj, tökmindegy, de ezt így ne csináld, mert nem vezet jóra.

2018. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
amúgy meg pont azért csalódtam számtalanszor, mert túl magas az érzelmi intelligenciám... és ezért olyan k bszott alacsony az önbizalmam is. nektek meg az általatok említett érzelmi intelligenciátok lehet igen csekély, ha képtelenek vagytok átérezni a helyzetemet, csak mocskoltok...
2018. máj. 21. 12:12
 28/43 A kérdező kommentje:
ebből is látszik, hogy nem ismertek. van hobbim, sportolok is, van, ami önbizalmat ad, DE NEM EZEN A TÉREN. más dolog a sikerek miatt elért önbizalom, meg nőként "elért".
2018. máj. 21. 12:13
 29/43 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg nagyon magas lehet az érzelmi intelligenciát, ha neked jólesik visszautasítani embereket... :D Nem, nem kötelező belemenni, ebben igazad van, de aki ÉLVEZI mások visszautasítását, az ne jöjjön már itt magas érzelmi intelligenciával...
2018. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
mint mondtam, azok visszautasítását élvezem, akik érezhetően DUGNI, ERGÓ KIHASZNÁLNI akarnak. őket miért sajnáljam? akik normálisak, azokkal nyilván más a szitu, de általában nem velük hoz össze az élet...és nyugodjatok meg, már van annyi tapasztalatom, hogy kiszűröm, hogy ki megy csak arra, és sajnos elég sokan. de elég álszentek vagytok, ha nőként azt mondjátok, hogy a pasik nagy többsége nem csak dugni akar, és én vagyok a szemét, hogy ezt mondom...
2018. máj. 21. 12:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!