Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalmat nyertek abból, ha...

Önbizalmat nyertek abból, ha visszautasítotok valakit, aki amúgy tetszik?

Figyelt kérdés
Annyi csalódás halmozódott fel bennem az évek alatt, hogy már önvédelemből azokat is csípőből ignorálom, akik amúgy bejönnének, de inkább egy esélyt se adok a dolognak, hogy megismerjem őket, mert tudom, hogy úgyis megint ugyanaz lenne a vége. Önbizalmam se volt soha, sőt... módszeresen utálom magam, aminek megvan a maga története, na de mindegy, most nem is ez a lényeg. Viszont azt vettem észre, hogy semmi másból nem tudok önbizalmat nyerni, nullának érzem magam nőként, viszont amikor látom, hogy mennyien próbálkoznak, és mindet elhajtom, kicsit mégis erősebbnek, jobbnak érzem magam. Öröm az ürömben... :D 20/N

2018. máj. 21. 10:43
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
és még mielőtt bárki azzal jönne, hogyha nem is találkozok velük, honnan tudom, hogy csak arra mennek? már az írásból is nagyon látszik, csak a naivabbaknak nem esik le, de én szerencsére már nem vagyok az.:)
2018. máj. 21. 12:21
 32/43 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem saját viselkedéseden és megjelenéseden dolgozol inkább, ha tiszteletet akarsz a férfiaktól? Valami komoly gond lehet veled, ha húszévesen már kiégtél, mert soha senki nem vett komolyan.
2018. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
78%

"mindenkinek több, ha erősnek, függetlennek érzi magát, mint amikor másoktól függ... annyira primitív ez a felfogás, hogy nekem muszáj egy esélyt adnom mindenkinek, aki tetszik, már ne is haragudjatok."


Te marha nagy tévedésben vagy. Aki valóban erős és független, annak nincs szüksége arra, hogy fallal óvja a törékeny kis lelkét.:D És nem muszáj esélyt adnod mindenkinek, viszont nem is erről szólt a kérdésed. Idézem:


" már önvédelemből azokat is csípőből ignorálom, akik amúgy bejönnének"


Vagyis szívesen ismerkednél velük, de besz@rsz, nehogy megint csalódj. Lásd:

"de inkább egy esélyt se adok a dolognak, hogy megismerjem őket, mert tudom, hogy úgyis megint ugyanaz lenne a vége. Önbizalmam se volt soha, sőt..."

" semmi másból nem tudok önbizalmat nyerni, nullának érzem magam nőként, viszont amikor látom, hogy mennyien próbálkoznak, és mindet elhajtom, kicsit mégis erősebbnek, jobbnak érzem magam."


Ez lenne az erős, független nő?:D Túlfejlett érzelmi intelligenciával?:DD

2018. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
74%

"Viszont azt vettem észre, hogy semmi másból nem tudok önbizalmat nyerni, nullának érzem magam nőként, viszont amikor látom, hogy mennyien próbálkoznak, és mindet elhajtom, kicsit mégis erősebbnek, jobbnak érzem magam."


Itt még nem írtad, hogy ez csak azokra igaz, akik dugni akarnak.

2018. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
72%

Messze vagy te még az erős, független nőtől. Már eleve itt magaddal is ellentmondásba keveredsz. Ha legközelebb kérdést írsz ki, gondold át, mit is akarsz kiírni, és ne fogalmazz homályosan.

Én erős, független nő vagyok, nem nyerek ilyenekből önbizalmat, tudom, hogy vannak, akik csak szexet akarnának tőlem, ha én erre nem vágyom, tárgyilagosan lerendezem, hogy erre én nem vagyok vevő, és az élet megy tovább. Van önbizalmam, vannak barátaim, nemhogy visszautasítom azokat, akik nekem bejönnek, hanem még én is hajlandó vagyok kezdeményezni, legfeljebb felsülök, na és? Az élet megy tovább, eltartom magam egyedül is, csinálom a hobbijaimat, feszegetem a határaimat, és jól érzem magam a bőrömben.

Hol vagy te ettől?

2018. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
67%
Te nem vagy naiv?:-) Kislány, első körben a pasik 99%-a "csak" dugni akar. Pláne a te korosztályodban.:-) A maradék vagy romantikus, holdkóros bolond (de azért dugni ők is akarnak), vagy nagyon idős és inkább csak társra vágyik a magány ellen.:-) Az, hogy mi lesz az ismerkedésből, legalább fele részben rajtad múlik.
2018. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
ez hülyeség, a pasik már ismerkedés előtt eldöntik, hogy mit akarnak egy nőtől.
2018. máj. 21. 13:01
 38/43 anonim ***** válasza:
65%
LOL. Neked nemcsak az önbizalmaddal van problémád.:D
2018. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 KaRonyka válasza:
48%

A pasik csak azt hiszik,hogy eldönthetik előre...Azt jól jegyezd meg:Mindig a nők hozzàk meg az utolsó döntést!

Ha okosan csinàlod,azt a pasi soha nem fogja észrevenni,hogy nem ő irànyít ;)


34

2018. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
52%
Az animék/mangák világában erre a típusra egy külön kifejezés van: Tsundere. És általában ezek a karakterek mindig kedveltek, mert erősek, stílusosak és nehezen kaphatóak.
2018. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!