Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalmat nyertek abból, ha...

Önbizalmat nyertek abból, ha visszautasítotok valakit, aki amúgy tetszik?

Figyelt kérdés
Annyi csalódás halmozódott fel bennem az évek alatt, hogy már önvédelemből azokat is csípőből ignorálom, akik amúgy bejönnének, de inkább egy esélyt se adok a dolognak, hogy megismerjem őket, mert tudom, hogy úgyis megint ugyanaz lenne a vége. Önbizalmam se volt soha, sőt... módszeresen utálom magam, aminek megvan a maga története, na de mindegy, most nem is ez a lényeg. Viszont azt vettem észre, hogy semmi másból nem tudok önbizalmat nyerni, nullának érzem magam nőként, viszont amikor látom, hogy mennyien próbálkoznak, és mindet elhajtom, kicsit mégis erősebbnek, jobbnak érzem magam. Öröm az ürömben... :D 20/N

2018. máj. 21. 10:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
62%

"az nem játszma, ha egyértelműen megmondod, hogy nem:D" - abban az értelemben igen, hogy nem vagy őszinte, mert tetszik, de mégis elküldöd a semmiért.

"miért lenne muszáj kockáztatni" - ennyi erővel fel se kelj az ágyból. Hiszen akár egy kocsi is elüthet a sarki boltig vagy fejedre eshet egy virágcserép.

Persze, a te dolgod, a te életed.

"Egy életünk van, rontsuk el mi magunk."

2018. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
67%

"lehet, hogy nem ezt mutatja, de mind csak arra megy."


Te beteg vagy... Mindegy, ilyen hozzáállással jobb is, ha távol tartod magad a normális férfiaktól, az ő érdekükben.

2018. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
51%

"ennyi erővel fel se kelj az ágyból. Hiszen akár egy kocsi is elüthet a sarki boltig vagy fejedre eshet egy virágcserép."


Én is ezt a példát szoktam felhozni. :D

2018. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj, kérdező, én is falat építhettem volna magam köré, de azzal, hogy csináltam egy ilyen "leckéztetést", kiadtam magamból minden rossz érzést rövid idő alatt. Tudom, hogy szemétség volt, az volt, szemét voltam, de feloldottam magamban a problémát és tovább tudtam lépni. Te pedig ezzel, amit csinálsz, nem tudsz továbblépni.
2018. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
14# de, mert nekem a bosszú nem segít, a fal meg megvéd.
2018. máj. 21. 11:28
 16/43 anonim ***** válasza:
75%
Mi lehet az a sok csalódás, ami 20(!) éves korodig felhalmozódott benned?:D Még ha 40 lennél, 2 válással a hátad mögött, akkor érteném, de így...Nem kell mindenkiben rögtön életed párját látni, aki elhív randira. Lefeküdni se kell vele rögtön, de az se bűn, ha megteszed, laza vagy akár egyéjszakás kapcsolatként kezelve és élvezve a dolgot. Attól, hogy nem akarsz egyelőre kötődni senkihez, még szexelhetsz, nem a középkorban élünk.
2018. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Megvéd, de nem lépsz tovább, a fal a saját börtönöd.
2018. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
49%

Én nem értem, mi ebben a gáz. Mindenkinek vannak olyan időszakai, amikor szeretne egyedül lenni. Úgy boncolgatjátok a témát, mintha kötelező lenne folyamatosan párt keresni, minden körülmények között.

Az embernek először magát kell rendbe tennie, és elfogadnia, aztán ha ez sikerült, utána már megpróbálhatja elvárni ezt mástól is (ha szüksége van rá).

Ez fakultatív az életben, egyáltalán nem baj, hogy parkolósávon vagy. Sőt, ez még értékesebbé is tesz, ha majd egyszer a későbbiekben tényleg találsz egy olyan embert, akit esetleg méltónak találsz egy ismerkedés megkockáztatására.

2018. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
60%

Nem az a baj, hogy egyedül van, legyen egyedül, ez a hozzáállás nem jó:

"Viszont azt vettem észre, hogy semmi másból nem tudok önbizalmat nyerni, nullának érzem magam nőként, viszont amikor látom, hogy mennyien próbálkoznak, és mindet elhajtom, kicsit mégis erősebbnek, jobbnak érzem magam."

2018. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

18# köszönöm, végre valaki megért, és nem akarja bemagyarázni hogy márpedig nekem igenis pasiznom kéne...

amúgy abból is látszik, hogy nem értetek, hogy a kalandokkal jöttök, amikre nekem baromira nincs szükségem, sőt. nem olyan típus vagyok. oda se dobom magam senkinek rögtön, de nem ismeritek a sztorit, így ne ítélkezzetek. ja, húsz vagyok, de ezt nem években, hanem megtapasztalt dolgokban kell mérni, amikről pedig még egyszer: SEMMIT, nem tudtok, szóval nem kell elkönyvelni, hogy egy önző, előítéletes r banc vagyok, köszi. már leírtátok a véleményeteket, több olyan jellegű kommentet nem kérek, amiben arra biztattok, hogy cs sszem el az életem még több randizgatással, mert egyelőre az az a dolog, amire a legkevésbé van szükségem. lehet, ti még nem jutottatok el arra a pontra, hogy ezt érezzétek, ezért nem tudjátok felfogni.

2018. máj. 21. 12:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!