Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok ha rátok jön...

Ti mit csináltok ha rátok jön a valahova elmehetnék?

Figyelt kérdés
Szép nyári nap van, jó meleg idő, egy felhő nincs az égen. Sőt még szünet is. Ilyenkor nem a legjobb egész nap bent ülni a gép előtt reggeltől estig, ki akarok valahova mozdulni. Elég rossz helyen élek, kertváros kellős közepén, kilóméterekre van innen bármi is és azok sem olyan jók, ahova csak úgy el lehet menni, inkább csak boltok vannak. Barátok meg nem nagyon vannak, akik meg vannak azokkal csak akkor lehet kimozdulni ha 2 hónappal előre tervezünk. (Mondjuj utána 10-ből 9 lemondja addigra). Ismerkedni lehetetlen a városban. Ti mit szoktatok csinálni ha rátoktör az ilyen kimozdulásos inger szabadnapon? Mit csinálnátok ha a helyemben lennétek?

2018. máj. 21. 15:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nana! Városban kevesebben szavaztak a fideszre, mint vidéken. Szóval ez mutatja, hogy hol veszélyesebb, hol van több hülye 😉

Tehát hiába nem ismersz mindenkit, aki elmegy melletted az utcán. Városokban aránylag sokkal kevesebb az alkesz, a kilátástalan, a közmunkás stb...

Lehet, hogy pont a több lehetőség miatt, munja szabadidő stb...

2018. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát nézd, en amikor beutazok a varosba ott több hülyével találkozok mint itt. Pénzt keregetnek emberek es duhosek ha nem kapnak. Őrult idiota autósok, nagyon észen kell lenni. Őrult kerékpárosok akik ott bicikliznek ahol csak a gyalogosok mehetnek. Gyalogos közt is sok a nem normális sok esetben ha én nem figyelek oda akkor nekem jönne a marha állatja. Jobb a varos de több ott a hülye akárhogy is nézzük, itt videken ezek közül amiket felsoroltam egyik sem fordul elő.
2018. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!