Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálom az embereket?

Miért utálom az embereket?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de akit nem fogadok el baratként azért mert nem szimpatikus es ezáltal egyből megutálom valamint megítélem a jellemét


Velem van a baj mert egyből meítélem ? vagy

Alapból minden embernek olyan manapság a természete akit gyűlölök(ünk)


Ez miért van ? Nem tudom hogy én vagyok a hibás vagy ..... mi?


Azt itélem el az emberekben ahogy viselkednek és öltöznek egyszerüen iritál

A beszédstilusok minden


Viszont nagyon sok embert kedvelek a termeszete miatt



2018. máj. 23. 22:32
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, hogy benned van-e a hiba, de ha igen akkor valószínűleg bennem is van valami ami nem jó..

Mert én sem bírom az olyan embereket akik nem tudnak normálisan viselkedni bizonyos helyzetekben.

Egyszerűen nem tudok normálisan komolyan kommunikálni az emberekkel(korombeliekkel) mert nagyon komolytalanok és engem ebből adódóan "irritálhat" pl az öltözködésük vagy stílusuk

Mondjuk lehet ezért nincs sok barátom...


Meglehet ítélni egy embert ránézésre is, vagy ha csak egy pár szót/mondatot váltasz vele, de addig ezt ne nagyon könyveld el még meg nem ismered kicsit jobban.


19/f

2018. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!