Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek mindig úgy beszélne...

Az emberek mindig úgy beszélnek és kezelik a halált, mintha olyan szörnyű dolog lenne. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 01:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8-as. Fejezzétek már be hogy számotokra mimdenki pszihopata.

Mi történt? Kijött valami új sorozat ami erről szól és most mindenkinek csak ez jut eszébe?

2018. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A halál a legjobb dolog,ami velem történhet.
2018. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az a szörnyű, ha még megöregedés előtt történik meg. Életem során 1 dédimamán és 1 nagymamám halt meg, aki közeli családtag (a többi nagyszülőm mé születésem előtt), de nem viselt meg annyira, mint mikor egy fiatal ismerősöm, akit elütött egy részeg sofőr 18 éves korában.
2018. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 he84 ***** válasza:
Önmagában nem annyira szörnyű, valójában az élet egy természetes része, mert előbb-utóbb mindenki/minden meghal. Ám ennek ellenére legtöbbször mégis fájdalommal jár. Na meg attól is függ, hogy ki, mikor, mitől és miben hal meg, mert azért az se mindegy, hoigy valaki öregség miatt, betegség, vagy gyilkosság miatt hal meg. Főleg akkor, ha olyan valaki halt meg, akit szerettünk, akár egy családtagunk, akár egy régi barátunk, akár a szerelmünk.
2018. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A halál nem szörnyű dolog.

Amit szörnyen élünk meg az Valakinek A Halála.

A sajátunktól meg legfeljebb félünk.

Nem mindenki.

Ha a sajátodtól már nem félsz, másét is jobban elfogadod.


Ami igazán szörnyű az, amikor az ember értelmetlennek érzi az életét. Ha hiábavalónak gondolod az életed, elvesztegetett időnek, akkor a közelgő halál is iszonyún nyomasztó lehet. A hiábavalóság a szörnyű! Az idő elfecsérlése, nem a vége.

2018. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért. A halál után olyan, mint a születésünk előtt, semmilyen. Alapból se jó, se rossz (mert a jó és a rossz csak ember által kitalált fogalmak), de akinek rossz élete van az jogosan láthatja a nem létezést jobbnak az életénél. Én nem félek a haláltól, csak attól, hogy lehet hogy nagy fájdalmakkal fogok meghalni.
2018. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudatlanok. Halál utàn szabad lehetsz.
2018. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!