Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál még rajzfilmeket...

Szoktál még rajzfilmeket nézni? És ha igen, miket?

Figyelt kérdés
Természetesen a korotokat (és nemeteket) is írjátok le, másképp nem lenne értelme a kérdésnek :'D

2018. máj. 29. 21:48
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
71%

Frozen az egyik kedvenc filmem :D

Comedy centralon amik mennek, Family Guy, Rick&Morty stb.

Animeből is láttam már nagyon sokat, jelenleg csak a Borutot nézem.

25F

2018. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Huhú, még szép! Most épp a Dragon Ballt nézem újra (régen is királynak éreztem, de felnőttként nézve még menőbb mese). Előtte a Sailor Moont, a Candy Candy-t futottam végig, meg nyilván Fam' Guy, Cleveland Show kihagyhatatlan.

30/N

2018. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Metionin ***** válasza:

Haverokkal időnként összeülünk és megnézzük az aktuális új meséket, bár a legtöbb csalódás. Pl. a Shreket imádjuk, Zootopia nagyon jó volt, a Croodékon is halálra röhögtük magunkat de pl. a Frozen egy habos látványvilágba burkolt nagy semmi. Disney-t is nézünk néha ha kiderül hogy valamelyiket nem láttuk, pár éve felfedeztük hogy ilyen téren komoly hiányosságaink vannak.

Sorozatból bírom a Rick and Mortyt de azt valahogy nem nevezném mesének, végülis rajzfilmnek rajzfilm de gyereket nem ültetnék elé :D

28xx

2018. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
78%

Disney meséket szoktam időnként.

22L

2018. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Spongyabob

Dr bubo

Frakk a macskak reme

Bator a gyava kutya

Magyar nepmesek

South Park

Simpson csalad

Family guy

:D 18/L

2018. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
32%
A Gravity Falls és az Avatár nagy kedvencem, az egész estés animációs filmeket is szeretem (Disney, Pixar, DreamWorks, de ha jó, más is jöhet.)
2018. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
69%

19f. Disney mesék,filmek. És anime. Disneyböl kedvencem bár dreamworks is. Jégvarázs, aranyhaj, így neveld a sárkányod, hős 6_!os . Aztán más gyártótól . Hihetetlen család, Volt kutyus , Verdák ,is ,. Aztán anime hát azt most nem mondok sok van és mesékből id de kedvencek . Ja zootropolis. Házi kedvencek titkos élete,Megaagy, szörnyek az űrlények ellen, Némó , Cápamese,Szilaj, Bogár élete, Fel, Gru 1 '2'3 Minyonok, Rolax,

Derült égből fasírt1_2, emojik, transylvania hotel, stb sorolhatnám . Mulán, moana, croodék, Eldorado, Pocahontas, transformers mentő botok sorozat mese, shrek 1.2.3'4

Kung fu panda 1.2.3 és a kis sorozat is.

Jégkorszak 1'2'3'4'5

Mia és én unikornis világ . Verdától repcsik , Herkules, Notre dami toronyőr , Tarzan, Oroszlán király , Kuszko birodalma , Elvitte a víz , Alvin és a mókusok , Macskarisztokraták, Atlantis, barbi összes . Ennyi .

2018. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nagy kedvencem a Kengyelfutó gyalogkakukk, és az igényes, vicces teljes filmek. Jégkorszak, Így neveld..., és hasonlók. 42/F
2018. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
69%

Gravity falls, Csillag kontra gonosz erők, animék, régi mesék, amik még mennek az M2-n, Nils Holgersson, Kukori és Kotkoda, Vízipók csodapók, Gumimacik, Csipet csapat, Nincs több suli, kim possible, Magyar népmesék, Mátyás királyos mesék, Nagy hohoho-horgász, Mézga család, Doktor bubó, Balu kapitány, Frakk a macskák réme, Spongebob, Gumball, Maja a méhecske. Most ennyi jut eszembe.

EZeket TV-ben nézem ugye, ha mennek. Csillag kontra gonosz erőket, Gravity fallst, animéket neten. Gumimacik, Spongebob, Mátyás király, Magyarnépmesék, Csipet csapat pedig vidókazettán, cd-n van meg.:D

16/L

2018. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

A régi magyar meséket nagyon szeretem. Kár is sorolni, mert szinte mindet.


Vén fejemmel az Oroszlánkirály is nagy kedvenc például.


48

2018. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!