Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál még rajzfilmeket...

Szoktál még rajzfilmeket nézni? És ha igen, miket?

Figyelt kérdés
Természetesen a korotokat (és nemeteket) is írjátok le, másképp nem lenne értelme a kérdésnek :'D

2018. máj. 29. 21:48
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ami még kimaradt Csutak úrfi és Nils Holgerson.
2018. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Tom és Jerry, Kengyelfutó gyalogkakukk, Maci Laci , az újabbak közül meg az összes "Jegkorszak". Tudom, hogy már írtam, csak lemaradt a kor és a nem: 46/f
2018. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Meglepődve tapasztalom, hogy többen is írtátok a Dr. Bubót - amiről én csak hírből hallottam :)
2018. máj. 30. 19:56
 34/43 anonim ***** válasza:
Animéket rendszeresen, bár az nem számít mesének. 26/N
2018. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
A mese az kisepikai irodalmi műfaj :) Nem mesékre kérdeztem rá, hanem rajzfilmekre :)
2018. jún. 1. 13:29
 36/43 anonim ***** válasza:
Ó, én kérek elnézést :D
2018. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Anime:Inuyasha, Dragon ball z , Pokémon


Rajzfilm:Simpson család, Garfield és barátai .

2018. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
18 L
2018. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Rózsaszín Párduc a régiek

Amerikai Fater

Simpson család

Snoopy

Régebbi Disney

Tom és Jerry


20/lány.

2018. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Tündéri keresztszülők, Phineas & Ferb, Nyomi szerencsétlen utazásai, Spongyabob kockanadrág, Family Guy, Steven Universe, Csillag kontra Gonosz Erők, Madagaszkár pingvinjei, Szünet,Vudlik, Angol legendája, Shaolin harcosok, Vízcsepp mester kalandjai, Amerikai sárkány, Hunyor major, dínóvonat, Őslények országa, Bibi Bloxberg, Juggington, Rollie a versenyautó, Sharon naplója Artúr, Vándor varangyok Miraculous...


Igazából nagyon sok rajzfilmet szeretek, ez csak néhány a kedvenceim közül.(a többinél nem jut eszembe a címe😅)


Ami nem sorozat, hanem animációs film:


Disney filmek: Pocahontas, Mulán, Oroszlán király1-2-3, Herkules, Kishableány összes része, Jégvarázs, Pán Péter (ezeket sokszor láttam), Hercegnő és a Béka, Csipkerózsika, Aladdin, Szépség és a Szörnyeteg, Moana, Merida


Nem tudom, hova tartozik, de imádom a Csingiling sorozatot, és filmeket is.


Dreamworks:Shrek összes része, Csizmás kandúr, Bűbájherceg


Pixar:Rió, Hihetetlen család, Szörny Egyetem, Nemo, (itt 2-nek nem tudom a címét)


16/l


Bocsi, ha úgy tűnik nem a kérdésre válaszoltam, mert nagyon sok rajzfilmet felsoroltam, de engem nagyon le tudnak kötni a mesék, kevkevés van, amit nem szeretek (egy ilyen a Hófehérke)

2018. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!