Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan megszégyenít a...

Állandóan megszégyenít a buszsofőr. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Régebben mikor felszálltam erre a buszra odaköszöntem a sofőrnek amire számtalan alkalommal nem jött válasz. Belefáradtam, úgy gondoltam ha ennyire bunkó akkor felesleges köszönnöm neki. Utána mikor így tettem rögtön fel is tűnt neki és rámüvöltött felszállásnál hogy tanuljak meg köszönni, én persze megjegyeztem hogy először ő tanulja meg hogy illik visszaköszönni még akkor is ha fiatalabb vagyok. Azóta bármikor ő a sofőr mindig beszól, rámkiabál, vagy leéget az utasok előtt. Volt hogy visszaszóltam, volt hogy ráhagytam, nagy veszekedést nem akartam belőle mert így is elég megalázó tud lenni. Ti mit csinálnátok a helyemben? Vissza akarom valahogy adni neki hogy elmenjen a kedve attól hogy ezentúl is ilyen minősíthetetlen hangnemben viselkedjen velem! Normális válaszokat szeretnék kérni!

2018. máj. 29. 23:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
Persze, és higyjük is el...
2018. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#11: Miért kellene elhinni? En is számtalan olyan sztorival találkozom a GYK- n, amit nem hiszek el. Legfeljebb akkor csodálkozom el, amikor egyik- másik, velem is megesik...
2018. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#11: Ráadásul, ebben aztán semmi hihetetlen nincs stámomra, mert ugyanezt én is megtapasztaltam fiatalabb koromban, csak én bolti pénztárossal.
2018. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hihetetlen nincs a sztoriban, múltkor amikor BKK-val kényszerültem közlekedni, egy tizenéves kisiskolás srác a megálló előtt kb 100 méterrel jelzett, hogy le akar szállni. A buszvezető meg közölte, hogy "az utolsó pillanatban jelezz ba..dmeg!" Amit utána az utasoktól kapott azt nem tette zsebre és azóta sem látjuk a vonalon, többen is panaszt tettek.
2018. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom írni, hogy tegyél panaszt ellene, remélhetőleg kirúgják a geczibe a parasztot.
2018. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vannak ilyenek. En is találkoztam regen ilyen kotsog soforel, ez az egyik oka hogy utalom a buszozast. Tegyél panaszt tényleg. Ezt nem uszhatja meg a rhadek.
2018. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Amit néhány buszvezető leművel, az katasztrófa. Nem tudom kinek képzelik magukat, de a többségük akkora bunkó, komplexusokkal teli, frusztrált paraszt, hogy ha nem magam tapasztalom, el sem hiszem.
2018. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek, szerintem is hihető a sztori. Mikor egy időben buszoztam, én is akkora bunkó paraszt sofőrökkel, bocsi, buszvezetőkkel találkoztam, hogy csodálom egyáltalán megvolt a 8 általánosuk.

Trágár, modortalan, udvariatlan, tanulatlan, egyszerű beszédstílus, lekezelő stílus..Akár csak hallani hogy beszél másokkal.

2018. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Már nem szégyenlít meg állandóan a buszsofőr?
2022. febr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!