Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egyes nők...

Miért van az hogy egyes nők szeretik kihasznàlni a férfiakat és a rendes nőket miért nem tudjàk megbecsülni a férfiak?

Figyelt kérdés
Van egy nő aki pàrommal lakik sajna egy albérletben. Elköltőzni nagyon nem akar. Tetszik neki hogy a pàrom befogadta segít rajta. Ezàltal sajna kihasznàlja anyagilag. Mondta a pàrom addig segít neki míg lesz munkàja. Lett is neki de azóta se fizet ha meg igen nem sokat és kiszurja ezzel a pàrom szemét. Pedig az albérlet felét kéne neki. Miatta nem mehetek oda mivel nem vagyok jobban a csajjal. A pàrom mondta neki fizessen többet ez nem àllapot és amennyit elkér tőle az a minimum ahhoz képest amilyen albérleti àrak vannak itt. Hàborog és hőzőng. Sajna a pàrom macskàja is miatta esett ki az ablakon a 4. Emeletről csoda hogy tulélte szegény cica. Egyedül a csaj szobàjàban nincs szunyoghàló és a csaj nem figyelt acicàra. Mikor elvitte az àllat orvoshoz mondta neki ezt is i kell fizetnie. Erre a csaj még mérgesebb lett. A sajna van egy kis gyereke de ha egy cicàra nem tud vigyàzni kérdem én egy gyerekre mégis hogyan. Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen? Hogy miért van még ott a csaj azért mert a pàrom sajna nagyon jó szívű és sajna ezt hasznàljàk ki a csaj. Hiàba mondta neki költöző el nem hajlandó menni de sajna fizetni se. Miért képesek ilyet tenni egyes nők a jó emberekkel? Én sokkal rendesen vagyok mert mindig segitettem a pàromnak. Erre még sajna engem nem akar megbecsülni mondvàn túl érzékeny vagyok. Kérdem én miért nem tudjàk a férfiak értékelni a rendes nőket? Az a baj ez miatt a nő miatt sokat veszekszünk a pàrommal ami színtén rànyomja a bélyegét a kapcsolatunk ra.

2018. máj. 31. 06:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek ha elgépelem a mobilom néha magàtól àtírja a szavakat.
2018. máj. 31. 06:56
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom a párodnak tök mindegy, hogy melyik nő használja ki anyagilag, te vagy ő... Addig meg amíg ott van amaz, addig két nőt dughat... Ez a legvalószínűbb...

Az egyedülálló kisgyerekes nők meg különösen értenek egyrészt a kihasználáshoz, másrészt a mások párjának lenyúlásához, szóval sok jót ne remélj.

Ha lenne egy kis eszed, már rég otthagytad volna a fazont.

De így az jön le a szituból, hogy hármatok közül egyik sem valami értelmes...

2018. máj. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
A női fölényeskedés vs. találkozik a férfi "én vagypk a falu bikája" szindrómával.
2018. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Jaj szívem, te nem latod a fától az erdőt!

A manus dugja a nőt, te már itt csak mellékszereplő vagy.

Hagyd a pasit a fenébe!

2018. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

7x írtad hogy sajna... Azta :D

Amúgy én biztosan nem hagynám, hogy a párom egy ilyen nővel éljen egy fedél alatt... readásul az is gyanús hogy miért védi ennyire a csajt. Most a párod vagy egy naiv hülye jótétlélek akit úgy iráyit a csaj ahogy kedve tartja vagy.... megcsal a lánnyal és azért nem akarja ki dobni . Amúgy kié a gyerek ?

2018. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ennyire naív nem lehetsz. Szerinted mit csinálnak kettesben éjjel? Mindenki megy aludni? Egy napot nem engedném egy nővel sem a párom. Amúgy meg ultimátumot adnék. Vagy megy a csaj vagy én megyek. Feltéve ha ennyre megbízol a párodban.
2018. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Drágám, amikor az a csaj odaköltözött, Te le lettél cserélve.

Nem vagy semmi.. A pasinak nem kellesz, vedd észre.

2018. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is voltam hasonló helyzetben, csak én voltam aki befogadta a másikat. Sokáig nem tudtam eldönteni melyik kell, mindegyiknek panaszkodtam a másikról és volt szex mind a két emberrel. Azóta már megbüntetett emiatt az élet, de az más téma. A legjobb amit tehetsz, ha odébbállsz, legyen benned ennyi tartás.
2018. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy nő aki pàrommal lakik"

"Miatta nem mehetek oda"


Az az alávaló nő kihasználja a párodat azzal, hogy ott lakik.

Alig várod, hogy oda költözzél és te használjad ki a pasast.

2018. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ingyen segíti azt a nőt anyagilag te nagyon hülye?😂
2018. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!