Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiúk többsége miért...

A mai fiúk többsége miért éretlen?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy a mai fiúk többsége miért ilyen éretlen és visszamaradott?

tapasztaltam énis már hogy a mai fiúk annyira éretlenek a korukhoz képest..és nem csak én mondom mint nő...hanem az idősebb korosztály (40től kb) is mondja ...

nekem van egy 28 éves barátom és nagyon meglepődtem amikor jobban ki ismertem hogy mennyire gyerekes...én azt hittem ilyen korba már éretten gondolkodik az ember és tervez .

és a mai többi fiúra is jellemző ez (többségre) hogy még 30-35 évesen is éretlen nem érdekli semmi nem csinál semmit csak a számítógép, a játék, a kocsi, a spanok...amikor ilyenkor már rég tervezni kellene ...

én a párom sem értem....inkább a játék a kocsi a fontos miknt hogy terveznénk...

tehát miért ilyen későn érőek a fiúk többsége? ( tisztelet a kivételnek ..., kinek nem inge...) :) ♥



2018. jún. 1. 15:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
A mai felnőtt nők többsége miért ilyen besavanyodott?
2018. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%
Mi a baj azzal, ha valaki foglalkozik az autójával? Ha egy lepukkant tragaccsal furikazná a pcsádat akkor az lenne a bajod. Vagy mondjuk az milyen lenne ha szülnél, vinne be a kórházba de a kocsi útközben lerobbanna vagy bármi baja lenne?? Hmm? Inkább örülnöd kellene, hogy karban van tartva az autó és bármikor kéznél van. Hidd el jól jön egy saját autó, minthogy valakit megkérj, hogy vigyen el xy helyre. Ez az egyik. A másik.. mi bajod azzal ha játszik? Mert mit csináljon? Ez is egy hobbi. Mert te mit csinálsz szabadidődben? Gondolom te sem egész nap csak tervezgetsz. Pihensz, kikapcsolódsz. Azt meg főleg nem értem, hogy mi a gond azzal, ha valaki ápolja a kapcsolatot a barátaival??!!! Wtf.. Az éretlenség nem itt kezdődik aranyom. A srácnak van élete, lefoglalja magát és nem ide jár fel panaszkodni mint egyesek khm, akinek nem inge.. ;) Gyereket akarsz? Házat? Beszéld meg vele. Mi ezen olyan nehéz? És mit kell ezen tervezgetni olyan sokat?! Gondolom nem milliókat kerestek, hogy csak úgy vegyetek egy házat ergó spórolnotok kell vagy hitelt felvenni. Most amig spóroltok mégis mi a tökömet tervezgessen?! :D Gyereket csinálni meg nem nagy művészet, egy patkány is képes rá. Túlkapod ezt a dolgot, ha valamit szeretnél akkor beszéld meg vele. Az általánosításról meg szokj le mert borzalmas emberi tulajdonság.
2018. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
én nemtudom a mai nők milyenek mivel engem a férfiak vonzanak :D ha érdekel a téma kérdezd meg egy külön kérdésbe. én a férfiakra lennék kíváncsi ;) de amugy kérdésedre a válasz : gondolom azért mert kisfiút tudunk szülni ha akarunk. de kettővel már nehéz. meg ahoz férfi kell nem fiú :)
2018. jún. 1. 15:45
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló mentalitású nemtörődöm szülők?

A környezetemben ambiciózus fiatalokat ismerek, de ott olyan a család is. Támogató, szeretetteljes, ugyanakkor dolgokat megkövetelő.

A mai punnyadt fiatalokat a hasonló szülők nevelik, illetve nem nevelik ki.

2018. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

2. :) látom nem érted a kérdést de nembaj :) elmagyarázom kisfiam :)

1: nem baj ha foglalkozik az autojaval ;) nem azt mondom hogy szarja le és legyen tragacs...DE nemkell tulzasba esni ! és nem kell szét tuningolni pl meg hogy csak a kocsirol szoljon a világ.... nem láttam még érett felnőtt FÉRFIT tuning kocsival :) nekik nem az a fontos hanem hogy legyen pénze tankolni és egyszerű auto legyen..hiaba van csilivili sportautod ha tankolni meg nem tudsz bele csak a sarokig.. gratulalok :)

2: nemkell a szamítógép elott rohadni egy férfi menyjen ki es csibálja az udvaron a munkát ( vágjon fát,szereljen) amíg én bent takaritok meg fozok ra....szerintem logikus !

3: a barátság sem okk kezdődik hogy elmegyünk és leisszuk magunkat. egy érett férfi lehivja a barátait ,beszélgetnek. nyugodt szívvel nem mondtam hogy nem ! a kisfiúk buliznak meg vedelnek. köszönöm.

4: nem szülök gyereket egy gyereknek.! azért hogy kettő legyen az apjával együtt de szerintem ezzel nem vagyok egyedül :)

5: egy éretlen fiúval képtelenség az életről beszélgetni :)

6: nem álltalánosítottam mivel oda irtam hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK MEG AKINEK NEM INGE... látom nállad sincs rendben valami :)

köszönöm :) mostmár várom a normális válaszokat . az idiotaket hanyagolom olvasni :)

2018. jún. 1. 15:53
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Igazából erre a kérdésedre kétféle ember fog válaszolni:

1. A mamahoteles, visszamaradott infantilis hülyegyerek, aki nem érti, mi a probléma azzal, hogy még 50 éves korában is 5 éves szinten mozog.

2. Mindenki más, akinek esetleg agya is van.


Nem csak a mai világban éretlenek a fiatalok, így volt ez már 20 éve is sajnos. Én 34 éves vagyok, de emlékszem, hogy már tizenévesként sem ismerkedtem a korosztályommal, mert szánalmasnak tartottam a gyerekességüket. Egyszer volt egy nálam 2 évvel idősebb pasim, hát igen, neki is csak az volt a legfontosabb, hogy az autóját teleragassza matricákkal, a becenevével, Kicsikémnek szólította és valósággal szerelmes volt belé. Ezen kívül maximum a haverok voltak érdekesek, meg hogy a teljes fizetését játékgépbe dobálja. Nem is tartott sokáig a dolog...és azóta is inkább 10 évvel idősebbekkel vagyok, az ő korosztályuk még normális valamennyire, bár már köztük is vannak beteg, mamahoteles egyedek sajnos.

2018. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%

Hasonló a hasonlóval.

Ismerőseim többségében komoly gondolkodású, ilyen is az élete, család, há, sajat elet....

Az hogy Te meg egy ilyen sráccal vagy együtt azt mutatja, hogy Te sem vagy éppen felnöttes.

2018. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
55%
Amiket felsoroltál nem gyerekes dolgok, simán csak a nőből vagy és úgy kommunikálod a neked nem tetsző dolgokat, hogy "ez gyerekes".
2018. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%
Ez a stilus sem vall felnöttes gondolkodasra.... sokkal inkább gyerekes, ha nem erted, akkor olvasd el a reakciodat a valaszokra....
2018. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
44%

Mert a nők olyan érettek, mi? :D


Mellesleg, te aztán megéred a pénzedet... a helyesírásod már elárul mindent, de a céljaid... a férfi dolgozzon a kertben, te meg addig főzöl a konyhában meg szülöd a gyerekeket...

Hát te pont erre való vagy, igen, semmi többre. :D Kavargasd csak a pörköltet a tűzhely mellett, másra úgysem leszel jó az életben.

Bár ilyen stílussal nem tudom, hogy találsz e valaha pasit, aki hajlandó téged elvenni.

Mérges lettél, igaz? Amiért nem jött még össze senkivel, és ezért most utálod az összes férfit, biztos velük van a baj, és nem veled... :)

Ugyan ki hiszi el, hogy neked párod van? :D Ne kamuzz már. Ha van is, akkor nem véletlenül tojik rád, és nem véletlenül nem akar veled semmi komolyat.

Ha már egy kocsi is érdekesebb nálad, akkor érdemes lenne átgondolni, hogy mit csinálsz rosszul. Tudod, egy nő lehetne többre is képes, minthogy a konyhában főzzön meg takarítson és potyogtassa a kölyköket.

De adja az ég, hogy a büdös életben senki ne csináljon fel, és ne szaporodjon az elcseszett fajtád.

Szép napot.

2018. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!