Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteg lennék, mert ezt akarok...

Beteg lennék, mert ezt akarok csinálni azzal a férfivel, akit szerettem?

Figyelt kérdés
Szerettem, de ő mindig a könnyen kapható nőcskék után futott, akik kihívóan öltöztek, mindenüket kitették. Hát fogtam magam és beálltam a sorba, vettem jópár tapadós, dekoltált miniruhát, amihez magassarkút húztam. A srácnak volt barátnője, de tudtam, hogy el fog csábulni és nem bír majd magával, és meg akar újra kapni(a barátnője előtt 3x is próbálkozott nálam, végül rájöttem, hogy akkor, amikor egy fehér tapadós miniszoknya volt rajtam magassarkúval utána alkalommal meg egy pársucmintás ruha, végül egy tapadós nadrág blézerrel). Szóval elértem a célomat, mert otthagyta a barátnőjét és most utánam koslat. Viszont már gyűlölöm őt azért, amivé váltan miatta, ezért csak meg akarom szivatni és ki akarom használni. Semmi több.
2018. jún. 2. 21:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ha nem szereted az új énedet, akkor az lenne a legegyszerűbb, hogy legyél az aki előtte voltál. A srácot meg hagyd menni, ő csak a külsőt szereti.
2018. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Want it when we cant have it,and when we got it we dont want it.
2018. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a nőies, aki kirakja a csöcseit meg a valogát? Ez nem nőies, hanem kislányos és gusztustalan. Mutogatja magát, aztán picsog, hogy csak megdugni akarják. Lányok, aki p.icsagatyát vesz fel és minden nap villant valamit a testéből, az nem nő, hanem egy kiéhezett szajha, az ilyen egy férfinek nem is kell másra, mint néhány éjszakára amíg nem jön egy olyan, aki nem a seggével hódít meg a melleivel. Az a fiú (nem férfi!), aki ezek alá adja is a lovat, az meg nem is érdemel mást, mint hogy jól pofára ejtsék.
2018. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt ilyen kategorikusan elítélni, hiszen a nőies alak, annak megfelelő bemutatása is egy fontos része a nőiességnek és a vonzódásnak. Akkor van baj ha ez minden amit a nő nyújtani tud, na akkor jó csak egy éjszakára. A külső az amitől először felfigyel rá a férfi. A baj amikor a nő ettől vár mindent és mást magán nem is fejleszt.
2018. júl. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól teszed, izgasd fel jo alaposan aztán hagyd ott szex nélkül. Hagy verje ki magának a kis majom.
2018. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg, csak ri.banc.
2018. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Menj el vele randira és öltözz át a WC-ben!:)))
2018. okt. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!