Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, hogy gyerekesebbnek...

Baj, hogy gyerekesebbnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek miért lehet az, hogy sokkal gyerekesebbnek tartom magam mint az átlag korombeli srác? ( 19 vagyok )


Lelkileg még sokkal közelebb érzem magam a 13-16 éves gyerekekhez mint a felnőttekhez. Inkább beszélgetek velük, vagy hülyéskedek, mert számomra egy érettebb partner mint egy korombeli.


Szerintetek miért lehet ez, hogy nem tudom elfogadni azt, hogy már nem gyerek hanem felnőtt vagyok? És hogy nem velük hanem a korombeliekkel kéne beszélgetnem?



2018. jún. 2. 23:02
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Ezzel semmi gond nincs, ne rugózz rajta. Vannak korábban és később érő típusok, nem mindenki egyforma. Egyikkel sincs baj.
2020. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonló voltam csak lányban. Elkerültem egyetemre, kapcsolatom lett meg munkát is bízott rám a család, szóval ezek egy kicsit érettebbé tettek.


Meg a tesóm nagyon utánoz, példát kell, hogy mutassak neki.

2020. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak lányban :D
2020. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én is iolyen vagyok!(jó én még csak 17 és lány de akkor is...)
2020. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy baj! Én ismerek olyanokat aki teljesen normális felnőttek és mégis az a szórakozásuk, hogy pocsolyákba ugranak. Nem vetem meg őket, sőt utánozom is. Maradjunk minél tovább gyerekek! És az nem is gond, hanem örök derű amely ebből fakad!
2020. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én 30 barátnőm 32 a multkor vásároltunk és megszólalt a párom,hogy nem vagyunk gyerekesek? Chips,popcorn,csoki,üdítő,1 csomag gumicukor. Mindketten jót nevettünk magunkon.

60éves keresztszüleim is mondták,hogy néha tininek érzik magukat. Én szerintem jó dolog,ha vissza tud nyúlni a gyermeki énjéhez valaki,de komoly helyzetekben helyt tud állni

2020. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!