Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyamatosan bámult, nem...

Folyamatosan bámult, nem vette le rólam a tekintetét. Mi ez már? Vajon miért csinálta?

Figyelt kérdés

Ha egy nő folyamatosan bámul, nem veszi le rólam a tekintetét. Mi ez már?


Szóval mentem haza. Annyi hogy ránéztem, csak egy pillanat volt az egész, de ő mozdulatlanul


Nyiltan belenézett a szemembe, picit mosolyogtam rá, de ő folyamatosan bámult, semmi pislogás semmi. Még akkor se veszi le. Nyiltan bámul mozdulatlanul.


Nem nagyon Ismerjük egymást, és nem vagyunk szoros kapcsolatba.


Én 21f


Ő kb 40 éves nő.



2018. jún. 2. 23:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem tutujgatást várok hogy bejövők neki stb. Hanem őszinte véleményt.
2018. jún. 2. 23:15
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval mosolyogtam rá, de ő nem mosolygot. Csak bámult mozdulatlanul.
2018. jún. 2. 23:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Rég voltak benne és benned látja a reményt.
2018. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Timofiev válasza:
82%
Hát van egy olyan elmélet miszerint, ha valaki 10 másodpercig (nem tudom a pontos számot kb 10) folyamatosan a szemedbe néz, akkor vagy nagyon tetszel neki vagy meg akar ölni. Az alapján, hogy nem mosolygott vissza én kicsit félnék a helyedben akár igaz ez az elmélet akár nem.
2018. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

szerinted még élt egyáltalán?


menj vissza lehet azóta is ott büdösödik

2018. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt már tegnap is kérdezted. :)

Lehet elmebeteg volt.

2018. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3 Nem értelek.



#4 Ez most komoly?


#6 Én most írtam ki ilyent, szóval akárki is írt ki ilyent, nem én voltam.

2018. jún. 2. 23:48
 8/12 Timofiev válasza:
Próbáltam keresni rá valami forrást, de nem találtam semmi megbízhatót, úgyhogy ez valószínűleg csak valami városi legenda. Ez kb. az a szint amit a "Gondoltad Volna?"-n vagy a "Tudtad-e?"-n szoktak kirakni valószínűleg onnan emlékszem erre. Lehet igaz lehet nem, de elég valószínűtlen Magyarországon találkozni egy sorozatgyilkossal, indíték nélkül meg nem nagyon hiszem hogy meg akarna gyilkolni. Lehet csak elbambult tudja fene. Köszönj rá, integess neki legközelebb ha találkoztok és érdeklődd meg óvatosan, hogy miért bámult :D.
2018. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túl bonyolítani, ha te! nem bámulod akkor nem látod, észre sem veszed. Rámosolyogtál, hátha bejössz a csajszinak mi ? semmi reakció, hát akkor nem bámulod tovább, de gondolom te bámultad tovább :D Elnéztél volna másfelé pár másodperc múlva már biztos másfelé nézett volna. Lehet fáradt volt és nyitott szemmel aludt.
2018. jún. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak elbambult?


Velem néha megesik, hogy csak nézek ki a fejemből miközben egész máshol jár az agyam (főleg ha valamilyen problémán rágódom), és csak később kapcsolok hogy a tekintetem pont valaki szemén állapodott meg.

2018. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!