Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legkomolyabb atrocit...

Mi volt a legkomolyabb atrocitás ami valaha ért titeket vadidegen emberektől az utcán?

Figyelt kérdés

Legyen az verbális vagy fizikai.

Mi történt, hogyan kezeltétek, mi lett a vége?



2018. jún. 4. 21:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy fas..i benyúlt a gatyámba a tömött 4-6-son.


Hogyan kezeltem:

elkezdtem ordítani, hogy azonnal vegye ki a tetves mancsát, és inkább a farkát fogdossa, de ne az én nemi szervemet.


Mi lett a vége:

mindenki bámult RÁM, hogy mit ordibálok.

2018. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Bár mikor a 34 éves randipartnerem próbált megerőszakolni egy parkban fényes nappal, az is vetekszik vele...Aztán még három hétig zaklatott telefonon.


26 voltam akkor, és a pasas "kedvesnek tűnt" a beszélgetések és telefonálások alapján.


Nem volt az :/

2018. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket kb. egy kategóriába sorolom:


1. EXTRA Heringparty metrón (asszem előtte 2 szerelvény is kimaradt)... vki elkezdte a seggemet simogatni, taperolni. Velem akkor történt ilyen először, leblokkoltam, plusz állt mögöttem vagy 6 hapsi, azt se tudtam, melyiknek a fejét ordítanám le jogosan.

2. Egy cigány elkezdett cuppogni meg pofázni nekem a buszon, én direkt nem figyeltem rá, aztán a végén megérintett... a legdurvább az volt, hogy mindenki szépen elfordította a fejét, a maradék meg röhögött azon, hogy ez mennyire vicces... szerencsére el tudtam szabadulni.

3. Autóból cuppogtak, füttyögtek, dumáltak nekem cigányok, aztán amikor nem fordultam meg, az egyik kidobott rám vmi aludobozos, félig töltött piát... szerencsére nem jól célzott, ezért csak pár csepp esett rám.

4. 13-14 éves kis cigány takony nekiállt fogdosni a vállam buszon.


Ja meg a szokásos utcai "Jó a csöcsöd", "Verném a f...omat a szádba", "B.nálak", "De g..i vagy, amiért nem adsz nekem aprót", "Megátkozlak, amiért nem adsz nekem aprót", "Remélem, te is itt végzed, amiért nem adsz nekem aprót".

2018. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
10: az ilyen atrocitásokat nem az extrém megnyerő külső okozza, hanem az, hogy egyes férfiak kb. mindent megdugnának, ami mozog, ill. ezzel mutatják ki a dominanciájukat.
2018. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
A kilencvenes évek elején egy szórakozóhelyről hazafelé indulva meg akartak késelni. Eltörtem a támadó karját. Hat hónapig tartó eljárás, őszülés után sikerült megnyugtatónak nevezhető módon pontot tenni az ügy végére.
2018. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Elképzelni sem tudom milyen amikor fizikailag molesztálnak vagy ne adj isten meg akarnak késelni. Az én történetem annyi hogy 8 éves koromban egy étteremben voltunk és a pincér aki egy olyan 25 éves férfi lehetett feltűnően kedves volt velem. Az ölembe terítette a szalvétát, közel hajolt a fülemhez, direkt odahajolt rám mögülem. A legdurvább viszont az hogy akkor ott nem esett le, hogy ez nem normális és az asztalnál ott ült az egész családom. Csak egy hónapja jöttem rá, hogy valami gikszer lehetett a pasi fejeben. Akkor nem vettem eszre de most nagyon rosszul érint, mert belegondolok, hogy mi lett volna ha kimegyek egyedül a mosdóba vagy , hogy vajon csinált már ennél rosszabb dolgokat is. Nem tudom ti hogy latjatok, szerintem azert eleg durva hogy egy 8 éves kislánynak egy 25 éves pasi percekig rendezgeti az evőeszközöket és odanyúl az öléhez leteríteni a szalvétát.


Olyan velem is volt már, hogy cuppogtak meg fütyültek, de arra nem szoktam odafigyelni. Az iskolában egyszer 10 evesen szoknyaban mentem( terdig ero) es egy 16 éves srác azt mondta a haverjainak a hátam mögött, hogy hú de megdugnám. Nem erintett akkor se es most se rosszul, de tudom, hogy ez nem egy normális viselkedési forma, hanem szinte pedofíliának számít.


16/l

2018. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

14 évesen hazafele egy másik általános iskola előtt kellett elmennem és egy társaság “legmenőbb” fiúja beszólt: Le a szoknyát, le a bugyit. Azt hozzátenném, hogy hosszú farmer volt rajtam.

12-13évesen hazafele egy lánybanda szólogatott be és az egyik elkezdett utánam jönni, de szerencsére hamar megunta.

Iskolában: 11 évesen egy srác egy kisebb társaságból konkrétan a seggembe akart nyomni egy fél literes műanyag palackot amikor elmentem mellettük, aztán hangosan nevettek. Senki nem foglalkozott vele.

Piacon 16 évesen visszautasítottam egy árust, aki elindult utánunk és közben folyamatosan azt ordította, hogy a rák egye ki a belemet.

Egy villamoson 2 c. srác 10percen keresztül ócsárolt és rondázott le, rögtön azután kezdték, hogy a két fiú barátom leszállt (egyik eléggé kigyúrt) és meg le is akartak fotózni h kirakják FB-re a ronda fejemet. Jól esett, főleg úgy, hogy épp alapvetően rossz időszakon mentem keresztül. Ott el is sírtam magam. Egy idősebb pár próbált vígasztalni miután elment a két srác.

Lehúzott ablakkal álltam a pirosnál 18 évesen és a mellettem lévő kocsiból füttykoncertet kaptam amiért próbáltam félig leráncigálni magamról a kabátomat, mert épp 18 föl volt az autóban. (Kabát alatt póló, pulcsi.)

Kedveském, tündérem de megd*gnálak, dögölj meg, hogy nem adsz aprót stb. heti egyszer legalább.

17évesen Deákon ültem és odajött valami raszta pasi betépve vascsővel, hogy ő csak dumálni akar.

Templom előtt vártam 15-16évesen a barátnőmet és a telómon megnéztem az időt, amikor egy huszonéves srac odajött, valami random kérdéssel, majd azt “ajánlotta”, hogy nézzük meg a telómon a választ. Telefon gyorsan marokba és el akartam indulni de elém lépett. Szerencsére gyorsabb voltam nála és a másik irányba kilépve e tudtam rohanni.

Totál bedrogozott banda sokszor száll fe arra a villamosra, amit használok, erőszakosak, ordítanak, beszólogatnak, majdnem ráesnek az emberre. Na az elég félelmetes tud lenni.

Villamoson ültem, bámulok ki az ablakon, gyanúsan kevesen vannak azon a részen ahol én. Szemem sarkából meg is van a válasz, egy férfi ott veri a farkát a mellettem lévő 4-esben. Mindenki szépen elsétált, ahogy észrevette, de se rá nem szóltak, se nekem nem jelezte senki.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. (És azt hozzáteszem, hogy egyáltalán nem vagyok szép lány.)

2018. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!