Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ferfiak! Az igaz hogy nektek...

Ferfiak! Az igaz hogy nektek nsgyontetszrnek a kitetovalt nok?

Figyelt kérdés

#tetoválás #tetszés #kitetoválás
2018. jún. 5. 20:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Bármilyen testmódosítás, átlagtól való eltérés egyre jobban beszűkíti az azt vonzónak tartóakat. A teljesen kitetovált emberek alapból csak egy bizonyos lázadó szubkultúrának lehet nagyrészt vonzó. Általánosságba nem igaz. Személyes véleményként ha van egy nő, akkor azon egy tetoválás vagy semleges benyomást nyújt (jól áll neki, de nélküle is jó lenne) vagy taszító. Lehet jönni a kitetovált fullos nő példákkal, de ők nélküle is jól mutatnának.
2018. jún. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

Kedves kérdező!

Ne keseritsen el a sok komment ami ez ellen van.


Nekem pl bejönnek, de csak azok akiknek szép, kidolgozott és egységben van azaz össze van dolgozva. Az nem jön be hogy a csuklón egy bicikli a alkaron egy lámpa oszt csak úgy oda van hányva....


Egyébként stilus függő, tetovált lány tetovált pasinak szinte tuti bejön és forditva, van aki meg egyáltalán nem szereti. Ne azért tetováltass hogy jöjjenek a pasik hanem tetsszen és legyen jelentése neked.


Amúgy tud szép lenni egy lány ha igényes a tetoválás rajta, de ez a fiúknál is igaz.

2018. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Imádom mikor lepontozzák az embert csak mert nem az a vélemény mint nekik :D
2018. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12-13

Hát ez ilyen, én még szerintem nem láttam olyat hogy egy kérdésnél szubjektív választ kellett adni és mindenki száz százalékon volt :D

2018. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!