Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondhat ilyet egy “eladó”...

Hogy mondhat ilyet egy “eladó”? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogy mondhat ilyet egy “eladó”? Facebookon hirdet ruhákat,cipőket szerettem volna tőle vásárolni. Leírtam neki mindent amit szeretnék. Kértem egy számla számot ahova utalhatok. Erre ő mindennek lehordott és azt mondta nem postáz mert úgyse veszem át. Csak le akarom húzni őt a postaköltséggel,írtam neki,hogyha elutalom neki a postaköltséget is és a saját pénzemmel nem játszanék,hogy ő járjon jól! Azt mondta vagy elmegyek Miskolcra vagy akkor dögölj.k meg! Sopronból nehéz lenne eljutni oda és ezzel ő is tisztában van!
2018. jún. 6. 17:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen minek hirdet?
2018. jún. 6. 17:38
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell minden primitív cigánytól vásárolni.
2018. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom valami hasznaltruhas csoport lehet. Ha igen, jelentsd az adminoknal az eladot, lehetoleg csatold a beszelgetest os, aztan szepen kitiltjak.
2018. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem cigány a hölgy! Market placen van neki a hirdetés!
2018. jún. 6. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

#2#

Honnan tudod,hogy cigàny?

Lehet,hogy roma!

Erre nem gondoltàl?

2018. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem roma se cigány (amúgy a kettő ugyanaz),talpig magyar!
2018. jún. 6. 18:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként új cuccokat árul!
2018. jún. 6. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nem lehet egy géniusz. Mégis, mit gondol, hogyan "húzod le", ha előre fizetsz?
2018. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!