Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom, hogy buta...

Honnan tudhatom, hogy buta vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már az, hogy a kérdés foglalkoztat utal arra, hogy inkább NEM vagy buta.

A butaság-okosság nagyon meghatározhatatlan fogalmak. Pld van aki nem jó matematikában, de történelemben. Nos ő buta vagy nem? (Szerintem nem).


Mivel semmit nem tudunk rólad, még azt sem, hogy hány éves vagy, nem lehet tanácsot adni.

2018. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
89%

Milyen értelemben? 9 fajta intelligencia létezik. [Yep soknak tűnik és igazából ennek egy jó része olyanok, hogy kézügyesség stb de hát így hívják őket.] Mondjuk általában a buta emberek nem veszik észre, hogy azok szóval a kérdés önmagában jó jel.


26F

2018. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják.

A buta ember szinte minden esetben meg van róla győződve, hogy az ő logikája a helyén van, és minden, mondom minden francos esetben igaza van.

Vannak persze ilyen kis málék, akik felismerik hogy, (bocsánat, hogy ilyet mondok) a kásafőzésnél többre nemigen jók. Őket tisztelem a legjobban.

Egyébként furcsállom a kérdést. Nem tudom hány éves vagy, de az emberben már gyerekkorára kifejlődik egy helyes, vagy helytelen önkép.

2018. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Okos vagy. Az igazi buta emberek annyira buták, hogy még a kérdés sem merül fel bennük, hogy buták e.
2018. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én csak azt tudom, hogy egy ismerősöm annyira buta volt a fősulin, hogy amikor lediplomázott, akkor a tanárok azzal példálóztak, hogy ha neki sikerült, akkor nektek is sikerülni fog.
2018. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Én pölö elég buta vagyok mert itt baxom a rezet a gyékán nagyrészt buta kérdésekre többnyire buta válaszokat adva.

Huppszi...

Egy mensa iq teszt mondjuk valamelyest iránymutató lehet.

Én nem lennék tag.

2018. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6#

Te aztàn tènyleg okos vagy!

Okosabb vagy mint egy ötödikes,de nàlam biztos,hogy bölcsebb ès okosabb vagy!

2018. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Ceretem nagyon a iróniát😀

2018. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"Az a baj a világgal, hogy a hülyék, mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."(Bertrand Russell)
2018. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!