Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az a férfi aki...

Szerintetek az a férfi aki sír, gyenge?

Figyelt kérdés
Sírhat-e annyit egy férfi, mint egy nő? Egyáltalán mi a véleményetek arról a férfiról? Vagy csak bizonyos szituációkban? Érdekelnek a különböző vélrmnyek ezzel kapcsolatban...

2018. jún. 6. 22:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem azért sír, mert rájöttem, hogy megcsal, és ezt tudtára adom, a tehetetlenség miatt pedig csak tagadni és sírni tud.
2018. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyenge, hanem erős. Szép dolog, ha fel meri vállalni az érzéseit. Nemtől függetlenül bárki elérzékenyülhet, bárkit érhet olyan esemény, ami vagy boldogságában vagy fájdalmában megríkatja.
2018. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 he84 ***** válasza:
75%
Ne haragudj 8-as válaszoló, de rosszul állsz hozzá, egyáltalán nem gáz, nem gyengeség! Rajtad is látszik, hogy gyenge, megkeseredett vagy, mert nem mersz sírni, nem mered másoknak elmondani mi bánt, mi a baj csak azért, mert férfi vagy. Tipikus negatív és félelmen alapuló hozzáállás ez a te részedről is, ami nem jó, már bocsi. Az ilyen hozzáállás kissé szánalmas és bizony gyenge, ami nem nyerő! Ha valaki ezért lenéz, mert el mered mondani a bajaidat és mert sírsz, akkor nem törődik veled, nem ért meg, ha meg se próbál segíteni, meghallgatni és esetleg ki is nevet, azt nem is érdekled igazán! Az ilyen emberekkel kár törődni, ne ő miattuk ne merj sírni és segítséget kérni, ez elég nagy butaság! Próbálkozz olyan embereknél, akiknél tudod, hogy emiatt nem néznek le, hanem megértenek, legalább meghallgatnak és esetleg megpróbálnak segíteni! Ha nincs ilyen, akkor sajnálom, majd csak lesz, de ehhez neked is tenned, találnod kell olyat, aki rendesen megért, meghallgat legalább. És egyáltalán nem felesleges sírni, mert a sírás által sok fájdalmat, feszültséget leadsz! Olvasd vissza az előző hozzászólásomat, ami pont a tiéd előtt van, ott leírtam egyebeket is, amiket érdemes elolvasni és legalább átgondolni!
2018. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A lányok azért sírnak, mert ők figyelmet kapnak.

Pl itt is ha kiírod hogy rosszul érzed magad (xy/L) akkor 15 válasz érkezik és mindenki meg akar vigasztalni.

Aki férfiként ír ki és vár válaszra az sosem kap semmit és évek óta csak keresgéli "jajj nekem mikor fog valaki segíteni?".

Én nem gonoszságból írom, csak tapasztalat, hogy férfinak a saját lábán kell tudni állnia. Mi sosem kapunk segítséget senkitől. Szóval ehhez kell alkalmazkodni, vagy nagy lesz a bukás. Ez segítség inkább, mint kötekedés.

Én is szívesen várnám hogy valaki megértsen, de rájöttem hogy sohasem lesz ilyen.


Abban igazad van, hogy nőként megéri sírni. Sok figyelmet kapsz és az emberek megpróbálnak vigasztalni.

De férfiról szólt a kérdés.

2018. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Meg ugye tükrözi a te hozzászólásod is, hogy a férfiakkal mi a helyzet:

"látszik hogy gyenge, ami nem nyerő"

Igen, amikor egy férfi szomorú és panaszkodik, mint én teszem utálatot kap.

De engem nem érdekel, simán utálhattok, de a kérdező legalább értse meg hogy kell viselkednie férfiként, ha sikeresebb akar lenni a nőknél. Nem szabad, hogy gyengeséget lássanak. Pont ez a lényeg.

Ha épp gyenge lettél, akkor meg küzdened kell Egyedül és önmagad által, amíg sikeres nem leszel, hogy értékeljenek majd mások.

2018. jún. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

És nekem ne írj kérlek kioktatást, csak jobban tudom mi férfiként az élet.

Én sem okoskodom bele, hogy milyen a nőként élni.

2018. jún. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha pitiáner dolog miatt sír egy ember, akkor gyenge. Akkor is, ha nő, akkor is, ha férfi. Kb. az ilyenekre gondolok, hogy vesztett a Fradi, feloszlott a OneDirection, nincs a kedvenc üdítője éppen a boltban, letörött a körme, meghalt Juan Antonio Padrafingó a kedvenc sorozatában, kap egy 3as dolgozatot.


Ha ennél komolyabb dolog miatt sír, akkor nem tartom gyengének az illetőt.

2018. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 he84 ***** válasza:
Senki nem írt semmiféle kioktatást és tudom, hogy férfi sírásról van itt inkább szó, nem vagyok vak! Ettől még igenis butaság az, hogy egy férfi nem sírhatja ki másoknak a bánatát és hogy nem beszélhet az érzéseiről! A gyengeség nem ez, eléggé rosszul neveli a társadalom a legtöbb férfit ebben, már elnézést! A gyengeség az, aki nem mer sírni, beszélni a bajairól senkinek se, mert fél attól, hogy kit mit szól hozzá! Találni kell olyan embert, aki megérti, elfogadja és meghallgatja az embert, meg akár segít is, ha tud! De a korábbi hozzászólásaimban mindezeket jobban kifejtettem már. Sajnálom ha valaki félreérti és nem érti meg a lényeget.
2018. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%

A valóság az elméletedtől még mindig eltér.

A nők azért sírnak, mert a férfiakban védőösztönt kelt és segítségére rohannak.

Ha egy féfi sír az taszító egy nőnek.

Ez a valóság, mindegy mi a jó elméletben.:D

2018. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 Tudtad,hogy van mikor valaki egyedül sír?
2018. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!