Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az a férfi aki...

Szerintetek az a férfi aki sír, gyenge?

Figyelt kérdés
Sírhat-e annyit egy férfi, mint egy nő? Egyáltalán mi a véleményetek arról a férfiról? Vagy csak bizonyos szituációkban? Érdekelnek a különböző vélrmnyek ezzel kapcsolatban...

2018. jún. 6. 22:45
1 2 3
 21/23 he84 ***** válasza:

Én nő vagyok és egyáltalán nem taszít, ha egy férfi sír! Egy normális nőnek nem taszító, hanem megérti, átérzi a helyzetét! Nekem sokkal vonzóbb, ha egy férfi mer sírni akár előttem is, mint hogy gyengén takargassa, elfojtsa félősen! Inkább a férfiak egymás között tartják gyengeségnek, ami elég szomorú! És némelyik férfi nem segít a nőnek, ha az sír, hanem még ő akad ki rajta, nem érti meg. Ettől még van néhány olyan ember velem együtt (főleg nők), akik megértik ha egy férfi sír, nem ítélik el érte! Ő rájuk lehet számítani!


És igen 20-as válaszoló, ám vannak olyanok is, akik sajnos nem mernek egyedül se sírni. Ez is szomorú.

2018. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Miért sírnék egyedül, amikor az semmit sem old meg? Volt amikor sírtam pár évvel ezelőtt, imádkoztam Istenhez.

Azóta semmi sem változott az életemen, ugyanúgy csak küzdelem kevés sikerrel. Én már biztos nem sírok, mivel semmi értelme nincs. Isten nem létezik, vagy ha igen magamra hagyott.

Amikor szarul érzem magam hajnalok hajnalán, akkor úgy vagyok vele, hogy minek sírni. Rosszul venni a levegőt, meg idegekkel szórakozni. Inkább nevetek az egészen.

2018. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 he84 ***** válasza:
Nem azért kell sírni, hogy Isten segítsen. Te tudsz magadon segíteni főleg, de mások is, akik megértőek és elfogadnak. A sírás által kiadod a fájdalmadat és megkönnyebbülsz! Legalább ezért érdemes sírni.
2018. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!