Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bizonygatja állandóan...

Miért bizonygatja állandóan valaki hogy milyen jó nő?

Figyelt kérdés

Van ilyen csaj a környezetenben, szinte mindig magáról beszél hogy ő ilyen meg olyan jó nő, ennyien meg annyian nyomulnak rá. Dicsekszik azzal épp ki próbálta felszedni.


Engem néha már irritál, amúgy se szeretem ha valaki magát fényezi, unalmas és idegesítő. Nem azért de a csaj nem is akkora szám amilyennek előadja magát. Alakra nem lenne rossz, de arcra elég csúnyácska (más szerint is nemcsak szerintem). (És nem sokan kedvelik).


Miért csinálja ezt? Netán felsőbbrendűségi érzései vannak, ennyire beképzelt és tényleg el is hiszi amiket mond? Vagy pont ellenkezőleg, legbelül kisebbrendűségi érzései vannak, és ezáltal magával és a környezetével próbálja elhitetni, mekkora ász?



#nő #csaj #beképzeltség #idegesítő #nagyképű #felszedés #irritáció #felsőbbrendűségi érzések #kisebbrendűségi érzések
2018. jún. 10. 00:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mondotok valamit. Az első pedig szerintem pont olyan lehet mint akiről írtam. XD


Mert amúgy az ilyenek ha bárki bármi rosszat, vagy akár csak kritikát megfogalmazol, rögtön rávágják hogy jaaaaj biztos irigy vagy!!


Ezzel nyugtatják szerintem magukat, hogy rájuk biztos csak irigykednek (kérdés mire, én erre a csajra legkevésbé sem), de ezzel szerintem magukat csapják be. Önhazugság.


Ezt egyébként én is megfigyeltem, amiről írtok. Ismertem nagyon szép, de tényleg igazán szép lányt, smink nélkül is szép arca volt, csinos is volt, mégis szerény. Ha megdicsérték is illedelmesen megköszönte de normális maradt.

De az ilyen csúnyácska, vagy átlagos, semmilyen nők közt láttam én is olyan szinten beképzelt, lekezelő, arcoskodó nőket, hogy ihajj..


Ezért is kérdeztem, az ilyeneknek vajon legbelül kisebbrendűségi érzése van, vagy el is hiszik amit mondanak magukról?


Hisz aki tényleg szép és csinos, annak nem kell bizonygatnia hű de jó nő meg ez meg az úgy fel akarta szedni. Nem kell, hisz teljesen egyértelmű.


Nem is értettem ez a csaj miért mondja állandóan.

Mint írtam, én amúgy is utálom ha valaki el van telve magától, ez a csaj pedig csak magáról beszél. Ha meg is dicsérik utána már rögtön ezzel dicsekszik x ezt meg azt mondta neki.


Akit említettem, már túl sokat is képzel magáról, komolyan nem tudom mire fel van ekkora arca.


Rá is hajtott három különböző csávóra (nem egyszerre mindre hanem egymás után), de egyiknek se kellett. :D Előre eldicsekedett az egyikkel, hogy ide-oda el fogja őt vinni, hogy őt rögtön elhívta.. Az illetőt mikor megkérdeztük, közömbösen annyit mondott, ja néha irogatnak de nem tudja még mi lesz, bizonytalan vele kapcsolatban. Végül nem lett belőle semmi, a srácot rohadtul hidegen hagyta a csaj.


De ezekből se tanult, hogy végül mindhárom lekoptatta, most is nagy az arca, azzal magyarázta ki hogy biztos túl jó nő és biztos félnek tőle. Most is egoista és beképzelt, lenéz másokat aki szerinte nem olyan mint ő.


Amúgy másik kettő pasi ismerősöm és az egyik a három közül akire a csaj hajtott azt mondta a háta mögött hogy szerintük elég csúnya nem az esetük és borzasztó a sminkje (erős rúzs hozzá megrajzolt túl sötét szemöldök).

2018. jún. 12. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!