Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idősen lett jogosítvány...

Mennyi idősen lett jogosítványotok?

Figyelt kérdés
Nehéz volt?

2018. jún. 10. 09:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%
21 évesen lett meg a jogsim. A KRESZ és az elsősegély elsőre meglett. A vezetésnél, voltak jobb, és rosszabb időszakok, végül az 3. nekifutásra sikerült.
2018. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
76%

Szintén 21 évesen lett meg a jogsim. Kresz és elsősegély elsőre sikerült, forgalmi vizsga harmadszorra.

Egyébként a tanfolyamon majdnem én voltam a legidősebb. Kb mindenki középiskolás volt ott.

23N

2018. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%
17 évesen, 11. osztály után a nyári szünetben megcsináltam. Nem volt nehéz, bár az oktatót nagyon megutáltam.
2018. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%

Most csinálom 29 évesen.


Tanfolyamot megcsináltam e-titánon, munka mellett szabadon tanultam. KRESZ vizsga semmi, azon csak az bukik meg aki nem tanul rá semmit. EÜ tanfolyamon voltak velem egyidősek, idősebbek, fiatalabbak, senkit nem érdekelt.


Vezetés az elég nehezen akart beindulni az alap órák végére tartottam ott, hogy nem fulladok le, a többi egészen jól megy. Sajnos kicsit lehúzós az oktatás, itt összevont ott összevont,ide beugrunk oda beugrunk, nagyjából az az idő ami kiesik most le kell vezessem pót órában.


Az sem egyszerű, hogy a Pesti forgalomban gyakorlatilag a fele vezetés ki tud esni mert állsz és araszolsz a dugóban vagy 15 percig állok egy helyben mire meg tudok fordulni és percekig keresek parkolóhelyet.

2018. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
76%
19 évesen. Minden elsőre sikerült. De igen, nehéz volt. Nagyon sok függ az oktatótól is. Segít az oktató azért van ott, de neked is ott kell fejben lenni. Eleinte nekem se ment az egész, de ha kitartóan és odaadóan csinálod akkor a nehézségek ellenére hamar menni fog.
2018. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%

18 évesen.


Mivel már 14 éves korom óta motoroztam, illetve sokat vezettem autót kakucson, így nem volt nagy kunszt :D Kicsit szokni kellett, hogy nem lehet dinamikusan közlekedni, illetve mennyire ki kellett hangsúlyozni vizsgán minden 'lépést'.


Eleinte kicsit béna voltam autóval, vagyis nem éreztem a forgalmat. (Előtte ugye nemes egyszerűséggel kikerültem az autókat, mostmeg útban voltak.) 10.000 kilcsi után már egész ügyes voltam, 30.000nél volt egy húbmeg helyzet, és azóta mondom azt, hogy felelősségteljesen tudok vezetni, és beülhet mellém bárki.

2018. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
67%
2 hete töltöttem a 17-et, és jövőhéten várom a jogsimat. :)
2018. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%

20 vagy 21 évesen csináltam. Minden elsőre meglett, jól is ment, de az oktatóm szerint érzékem is van hozzá.

Emellett viszont szerencsém is volt, mert tudom, hogy vannak olyan helyek, ahol ha nem fizetsz a vizsgán, akkor biztos hogy megbuktatnak...

De a forgalomban vezetést igazából utána tanultam meg, hogy használtam is, mentem kocsival sok helyre. Az igazi rutinhoz nem elég az a pár hét.

2018. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%
17évesen lett meg .
2018. jún. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
67%

18 évesen B

19 évesen C

most 20 évesen nyáron tervezem a CE-t

2018. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!