Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb önbizalomdoppi...

Mi a legnagyobb önbizalomdopping? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy bizonytalan vagyok. Nem hiszek magamban, a céljaimban, az erőmben, a képességeimben. Pedig tudom, hogy több van bennem.


Hogyan tudnék az önbizalmamon fejleszteni? Mi a titok? Nektek mi vált be?


24/L



2018. jún. 10. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Rövid távon valóban mindegy milyen a terméked, stbd de a magadfajták a hosszútávok bajnokai minden téren.


Meg ugye elkeserít hogy mit el nem lehet adni itthon, na de azért vegyük hozzá, hogy ők meg nem véletlen tojnak a külpiaci terjeszkedéstől..ellenben sok itthon sikertelen dologért megvesznének az egész világon csak nem kapnak

2018. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, mintha csak engem írtál volna le pár évvel ezelőtt.


A legegyszerűbb elkezdeni ezt szerintem úgy, hogy bizonyos dolgokra el kell kezdeni nemet mondani, vagy nyomatékosítani, hogy te mit szeretnél.


Azt nem mondom, hogy le kell süllyedni egyesek tapló szintjére, de ha már alázni próbálnak, akkor ki kell osztani a gethást, hogy szálljon magába.


Mivel te sem vagy extrovertált, neked is azt mondom, hogy olyanok nem tudunk lenni, mint ők, szóval azt ne várd, hogy fel tudd venni a stílusukat, mert az csak a saját idegeid felőrlésére lesz jó.

Viszont ha nem is beszélsz sokat, de fejleszted ezt a képességedet is, akkor szükség esetén normális stílusban tudsz problémát kezelni, és például ezt ügyfelek sokkal jobban értékelik, a saját környezetemben tapasztaltam.

Ha nem gázolsz át másokon, de elkezded nem hagyni, hogy elnyomjanak, igaz talán lassabban, de sokkal erősebb sikereket érhetsz el, ami pedig stabilabban ad magabiztosságot.

2018. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy kiléptem egy hatalmasat a komfortzónámból. Azután bármit tettem, már önbizalmat adott.
2018. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!