Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nettó 190-200e ft + 20e...

Nettó 190-200e ft + 20e cafeteria (mindenre felhasználható) elegendő egy embernek, saját ingatlannal?

Figyelt kérdés
Külföld után itthon fogok dolgozni, mert már meg van a tőke ahhoz hogy eltudjak indulni a saját lábamon, az egyik szakmámba vágó munka a fent leírt összegeket tudja kínálni, amivel rendelkezem 110nm-es 4 szobás ház, legkorszerűbb fűtésrendszer,ezt kiegészítve szigeteléssel, így a gázra sem kell sokat ráfizetni mint a korszerűtlen ingatlanok esetében, továbbá adott egy 4-5 éves benzines 1.6os autó és egy nagy motor, ezeket magammal hoznám, mivel megszeretném tartani a motort is, kérdés hogy mennyi maradna hó végén a zsebembe, a kocsit kint is csak télen és nagyon rossz időben használtam meg boltba járni, a motor sokkal praktikusabban kiszolgál.
2018. jún. 10. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Neked szerintem nem, mert nagy lábon élsz.
2018. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem mondom, hogy nagy lábon fogsz élni belőle, de szűkölködnöd nem kell.
2018. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
az igényeken múlik. Mit eszel mit iszol mennyit szórakozol. A rezsi meg az alap simán kijön.
2018. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
igen
2018. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az igényeket itt vissza kell szorítanom, hisz a negyedéből fogok élni, nagyon nem is lehet meggondolatlanul költenem mert a fizetnivalók fixek, utána ami marad abból lehet kigazdálkodni azt amire szükség lehet.
2018. jún. 10. 22:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Mások ennek a pénznek a negyedéből élnek és sikerül nekik. Nem értem néha az embereket ezen az oldalon. Saját ingatannal a kaján és rezsin kívül mire kell költened? Kaja + rezsi + ruházkodás + benzin sem fog elvinni 100.000-et, szóval havonta marad több, mint 100.000 költőpénzed.
2018. jún. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Most ez egy provokáló kérdés?

Semmi rosszindulat vagy irigység, de véleményem szerint, aki ebből a pénzből ilyen helyzetben MO.-on nem tud megélni (úgy értem nem túlélni, hanem megélni), azon tényleg nem lehet tovább segíteni és inkább sajnálatra, mint irigységre méltó. :)

Ha valódi a kérdés és a probléma, akkor szerintem fuss ennek neki mégegyszer. Sok sikert!

2018. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Emberek ! Azért 200-220 ezer ft tól hagy ne szarja már össze magát egy EGYEDÜLÁLLÓ ember.. Jó ,persze az átlag 90-120 nettóhoz képest ez "magas" fizetés ,de ha nem egy élettelen barom,aki 8-16 ig galyázik,aztán hazamegy dögleni (cigi,pia,kávé életmód) akkor esetleg vagyik egy hobbira is,szórakozasra. Ez az a pénz amiből éhenhalni már nem lehet de TÉNYLEG lemondások nélkül élni sem. Kb a 300 nettótól van az h félre is lehet rakni. Akik meg a negyedéből "élnek" azt hagyjuk milyen körülmények között,mennyire vegetaló nulla élettel..
2018. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8: Ne haragudj, de havi 200 nettó esetén, saját házzal mire megy el a pénz?
2018. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kaja,rezsi autó szervizelés esetleg ha valami elromlik. Persze az élettelen,céltalan,csak a munkanak élő magyar proliknak elég a 200 ezer is.
2018. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!