Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor mit csináljak, ha...

Ilyenkor mit csináljak, ha irigy vagyok azokra a nőkre, akik kiteszik mindenüket, de én mégse akarok olyan közönségessé válni?

Figyelt kérdés
Olyan kaliberű csajok, mint én mindog kipakolják a melleiket, felfigyelnek rájuk, kapják sorra a sok pozitív visszajelzést. Sokszor nagyon rosszul esik, hogy én is kitehetném, lökne az önbizalmamom a sok visszajelzés, de nem akarok közönségesen kinézni. Nem akarom azt, hogy összejövök egy sráccal mondjuk és a szülei rossz véleménnyel lennének róla, mert hogy öltözködöm.
2018. jún. 11. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Azt nem értem, hogy ha reálisan fel tudod mérni, hogy a mellkidobós csajok „olyan kaliberűek”, mint te, akkor mi szükség van rá, hogy polírozd az önbizalmadat ilyen téren, miért vágysz arra, hogy minden pasi a nyálát csorgassa utánad?


Lehet, hogy én vagyok ufó, de engem kamaszkoromtól nyomasztott, ha bámultak/beszóltak/füttyögtek az utcán (pedig sosem öltöztem kihívóan), és most már azt is tudom, hogy nem az érzelmi és értelmi téren intelligens emberek szokása ez… s mivel nekem egy pasiban elég fontos e kettő, a tukkók véleménye egyáltalán nem érdekelne.

2018. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%

Ha irigy vagy akkor csinald ugy te is. Ha pedig mégse csinálod nem lehet segíteni rajtad.

Annyira undorító dolog az irígység ès az irigy emberek. Lécci ne légy 1 az irigyek közul , van belőlük bőven. Segíts magadon .

2018. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Irigy vagy latszik a viselkedéseden. Nem kell egyből lepontozni.

És bármennyire fáj is undorító dolog az irigység.

Az irigységbe minden gonoszsag megtalálható. Gyűlölettől kezdve minden gonoszságig. Ha neked ez jó hajrá.

Előbb -utóbb felemészt

2018. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem ebből úgy tűnik, inkább az életeddel vagy elégedetlen, ha más nőket tartasz felelősnek az önbizalmadért, és ilyen könnyen le lehet vinni az önbizalmadat.
2020. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!